Menu X
Menu X
Aktualności - News

Ubisoft jakiś czas temu otworzył swój oddział w Berlinie, który aktualnie pomaga przy produkcji Far Cry 5. Pracę znalazło tam około 50 osób. To znacznie mniej niż chce Ubisoft, ale by zainwestować więcej, francuski wydawca stawia wymagania.

Czytaj dalej

Pojawiły się nowe dane sprzedażowe za zeszły tydzień. FIFA 18 nagle wróciła na podium.

Czytaj dalej

Firma Mattel poinformowała o wydaniu nowej serii lalek Barbie. Tym razem padło na serię Tomb Raider.

Czytaj dalej

Znamy więcej szczegółów na temat stadionu znajdującego się w Hot Wheels Rocket League RC Rivals Set. Czego możemy się spodziewać?

Czytaj dalej

Dwa dni temu został pobity rekord świata w Super Mario Bros., którego ukończenie zajęło rekordziście niecałe 5 minut.

Czytaj dalej

Muzeum Sztuki i Cyfrowej Rozgrywki w Kalifornii dba o to, by gry nie zostały zapomniane i zniknęły w czeluściach historii archiwizując je, korzystając m.in. z emulatorów starych komputerów i konsol. Jakiś czas temu, ta organizacja non-profit wystąpiła o poszerzenie wyjątku, którym prawo autorskie ich objęło o gry online.

Czytaj dalej

NieR: Automata otrzymało już niezliczoną liczbę gadżetów. Dziś zaprezentowano kolejną figurkę 2B.

Czytaj dalej

Xenoblade Chronicles 2 wkrótce dostanie szczegółowe figurki z postaciami z gry. Możemy się spodziewać Mythry oraz Siren.

Czytaj dalej

Neca Toys wyda w tym roku kolejną serię figurek z Crasha Bandicoota. Pierwsze trzy figurki pokazano na Toy Fair 2018. I Crash na nich wygląda niesamowicie.

Czytaj dalej

Jeszcze przez kilka dni dostępna będzie promocja, w której kupić można sporo gier niezależnych w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli jeszcze na nic się nie zdecydowaliście, postanowiłem wytypować najatrakcyjniejsze promocje.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Gubernator stanu Kentucky oskarża firmy związane z przemysłem rozrywkowym o powodowanie strzelanin w USA. Jego zdaniem to one sprawiają problemy.

Czytaj dalej
Początek zmian w serwisie News 145
17.02.2018 08:00
Początek zmian w serwisie
redakcja

Ten rok będzie obfitował w zmiany wprowadzane w naszym serwisie. Poznajcie pierwszą z nich.

Czytaj dalej

Najnowszy raport wskazuje jaki stosunek do mikrotransakcji mają gracze. Badanie dzieli konsumentów na pięć kategorii.

Czytaj dalej

CI Games przeżyło w 2017 roku prawdziwe trzęsienie ziemi. Plany spółki nie wypaliły, lecz i tak udało się zachować płynność firmy.

Czytaj dalej

Sonic All-Stars Racing Transformed to do dziś najlepsza gra kartingowa. Ostatnio pisaliśmy, że możemy doczekać się kontynuacji. Najnowsze plotki mówią, że nie będzie jednak to, na co wszyscy liczą.

Czytaj dalej

Premierze Dark Souls Remastered towarzyszyć będzie nowy komiks osadzony w świecie wykreowanym przez From Software. Dark Souls: Age of Fire, bo o nim mówimy, pojawi się w maju.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Xiaomi Redmi Note 5 Pro zostało oficjalnie pokazane światu podczas konferencji w Indiach. Czym pochwali się nowy smartfon Xiaomi, jaka jest jego specyfikacja i na ile go wyceniono?

Czytaj dalej

Nową ofertą tygodnia w PS Store jest Diablo 3: Eternal Collection wraz z dodatkiem Rise of the Necromance.

Czytaj dalej

Far Cry 5 nie eksperymentuje z rewolucyjnymi rozwiązaniami i stawia na sprawdzoną ewolucję serii. Swoboda rozgrywki robi wrażenie.

Czytaj dalej

GTA V Premium Edition pojawiło się na niemieckim Amazonie z planowaną datą wydania na marzec tego roku. Czyżby Rockstar postanowiło sprzedać grę raz jeszcze dorzucając do gry coś ekstra?

Czytaj dalej

Pierwszy fabularny dodatek do Śródziemie: Cień Wojny - „Ostrze Galadrieli” - odcina się od mikrotransakcji, oddając osobny wątek z nową bohaterką. Zabójczyni Galadrieli nie do końca jednak wpisuje się w podstawowe założenia Cienia Wojny.

Czytaj dalej

Kilka dni temu, wybrani dziennikarze mieli okazję zobaczyć w akcji Vampyra - nowa produkcję studia Dontnod. Wczoraj pojawiły się ich opinie, a także wypuszczono nowe materiały wideo z gry.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED