Menu X
Menu X
Aktualności - Beta

Demo Gran Turismo Sport zostało wydłużone. Jeśli więc jeszcze nie mieliście czasu by odpalić klienta i sprawdzić najnowszą grę Polyphony Digital - firma robi ukłon w waszym kierunku.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport można jeszcze testować w ramach otwartych testów beta. Twórca gry, Kaz Yamauchi, zauważył, że bierze w nich udział ponad milion graczy. Poza tym pojawił się nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Otwarte testy beta Star Wars Battlefront 2 miały skończyć się wczoraj. Twórcy przedłużyli jednak testy, można więc grę testować jeszcze trochę.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 jest już dostępne dla wszystkich, w ramach otwartych testów beta. Tym samym wszyscy chętni mogą przetestować tryb wieloosobowy.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 miało rozpocząć swoje testy beta już dzisiaj o 10:00, dla tych którzy zamówili swoją grę przed premierą. Plik nie był jednak dostępny do pobrania.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport ma pojawić się już w tym miesiącu, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli wypróbować grę w ograniczonym czasowo demie.

Czytaj dalej

Ghost Recon Wildlands już wkrótce rozpocznie otwarte testy beta nowego trybu - Wojny Duchów. Posiadacze PlayStation Plus mogą już pobierać klienta.

Czytaj dalej

Ghost Recon Wildlands pozwoli w tym miesiącu przetestować największą nowość zmierzającą do gry. Chodzi oczywiście o wyczekiwany tryb PvP, który sprawdzimy pod koniec września. Ubisoft prezentuje rozgrywkę i zaprasza do otwartych testów.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 będziemy mogli przetestować przed premierą. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z datą premiery i pierwszymi szczegółami, a dzisiaj pora na znacznie więcej.

Czytaj dalej

Chcecie zagrać w betę Call of Duty: WW2, ale nie złożyliście zamówienia przedpremierowego na grę? Wystarczy, że założycie konto w PS Store na Hong Kong.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Call of Duty: WW2 już niebawem zaliczy premierę, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli sprawdzić nowego CoD-a w becie. Ta startuje w tym tygodniu i wiemy, co się w niej znajdzie.

Czytaj dalej

FIFA 18 w sprzedaży pojawi się na sam koniec września. Nie wiemy jeszcze kiedy pojawi się wersja demonstracyjna gry, ale jeśli ktoś ma odrobinę szczęścia, to sprawdzi tytuł wcześniej. EA rozesłało właśnie kody do zamkniętej bety FIFA 18.

Czytaj dalej

Project 1v1 to nowa gra studia odpowiedzialnego za serię Borderlands. Nową strzelankę wybrani użytkownicy mają przetestować jeszcze tego lata.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT jeszcze w tym miesiącu ma rozpocząć zamknięte testy beta. Pojawiła się data ich rozpoczęcia i - miejmy nadzieję, że tym razem nie zostanie przesunięta.

Czytaj dalej

Destiny 2 będzie gigantycznym sukcesem - wskazują na to ogromne ilości zamówień przedpremierowych, które już teraz przekroczyły liczbę jaką w swoim czasie wygenerowała pierwsza część.

Czytaj dalej

Final Fantasy XV niczym seria Monster Hunter pozwoli Wam wyruszyć z przyjaciółmi na wspólne polowania. Zamknięte beta testy przynoszą ponad godzinę nagrania z wieloosobowego dodatku Comrades.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Tegoroczne plany rozegrania finałów Ligi PlayStation w trakcie Warsaw Games Week pozostawią za sobą tylko niesmak, udawanie, że nic się nie stało i zawiedzionych graczy, którzy zostali poszkodowani najbardziej.

Czytaj dalej

RPCS3, jedyny emulator PlayStation 3, który jest w stanie odpalać gry zrobił kolejny krok milowy w kierunku bycia w pełni funkcjonalnym programem. Deweloperzy pochwalili się opcją renderowania gier z PS3 w znacznie wyższej rozdzielczości niż było to możliwe na PS3.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport wygląda przepięknie - to fakt, z którym trudno dyskutować. Twórcy przez lata dopieszczali swoje dzieło i w pewnych aspektach osiągnęli niemal perfekcję. Mam tutaj na myśli grę świateł i wykorzystanie technologii HDR.

Czytaj dalej
Avatar 2. Gwiazda dołącza do obsady Film 6
04.10.2017 17:32
Avatar 2. Gwiazda dołącza do obsady
Jakub Barwiak

Niemal dekadę po premierze pierwszego Avatara, James Cameron rozpoczął w końcu produkcję Avatara 2 i jego trzech sequeli. Ogłoszono właśnie, że do znanej z pierwszej części, obsady dołączy gwiazda, która w przeszłości współpracowała z reżyserem.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 miało rozpocząć swoje testy beta już dzisiaj o 10:00, dla tych którzy zamówili swoją grę przed premierą. Plik nie był jednak dostępny do pobrania.

Czytaj dalej

Silent Hill 2 podobnie jak pierwsza część to gry, które nawet po latach od premiery potrafią czymś zaskoczyć. Nie wspominając o tym, że wielu uważa je za horrory wszech czasów. Jeden z użytkowników YouTube postanowił sprawdzić co kryje się za mgłą i w miejscach, których kamera nigdy nam nie pokazywała.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED