Menu X
Menu X
Aktualności - Beta

Jedna beta Monster Hunter World nie była w stanie nasycić Waszego głodu na polowania? Mamy dobrą wiadomość, bo Capcom zapowiedziało właśnie drugą falę testów i na serwery gry wskoczymy jeszcze w tym miesiącu.

Czytaj dalej

Pod koniec stycznia przekonamy się, czy Metal Gear Survive to faktycznie profanacja serii. Twórcy ogłosili właśnie datę testów beta i pochwalili trybem jednoosobowym, który niestety nie wygląda zbyt dobrze.

Czytaj dalej

Monster Hunter World już jutro pozwoli nam wspólne polować na groźne potwory. Trzeba nadmienić, że mamy do czynienia z naprawdę wielką i rozbudowaną produkcją. Dlatego twórcy starają się nas odpowiednio przygotować przed wskoczeniem do gry.

Czytaj dalej

UFC 3 odkąd tylko wylądowało w rękach testujących zostało okrzyknięte kolejną grą pay-2-win od EA. Podobnie było ze Star Wars Battlefront 2 i podobnie jak wtedy - EA zapewnia, że nie będzie przewagi nad innymi dla tych co płacą.

Czytaj dalej

Tera Online wkrótce dostępne będzie w formie zamkniętej bety. Jeśli zapisywaliście się kilka miesięcy temu do bety, to sprawdźcie skrzynki mailowe - deweloper rozesłał wiadomości, które przybliżają nas do bety.

Czytaj dalej

Monster Hunter World na dniach otrzyma betę dostępną dla wszystkich posiadaczy usługi PlayStation Plus. Kiedy beta będzie dokładnie dostępna? Co zaoferuje?

Czytaj dalej

EA Sports UFC 3, które do tej pory dostępne było w zamkniętej becie, otwiera swoje bramy dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby wypróbować nową odsłonę sportowej gry od EA.

Czytaj dalej

Steep jeszcze w tym roku ma otrzymać rozszerzenie traktujące o zimowych igrzyskach olimpijskich. Zanim to nastąpi będziemy mogli przetestować je w ramach otwartych testów beta.

Czytaj dalej

Fighting EX Layer to już oficjalna nazwa tajemniczej bijatyki przygotowywanej przez studio ARIKA - twórców Street Fighter EX. Ekipa odcina się od Capcom i wraca z własną grą, gdzie ujrzymy znanych i zupełnie nowych zawodników. 

Czytaj dalej

EA Sports UFC 3 zaprasza użytkowników do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach. Warto rozważyć uczestnictwo, bo twórcy zapowiadają, że to jedyna szansa, aby sprawdzić grę przed premierą.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Dreadnought rozpoczęło otwarte testy beta już w sierpniu, ale to od teraz możemy testować produkcję w naszym ojczystym języku. W Sieci pojawił się też nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Hand of the Gods: Smite Tactics to taktyczna gra strategiczna od twórców Smite, czyli całkiem udanej gry z gatunku MOBA dostępnej również na PlayStation 4. Od dzisiaj posiadacze PS+ mogą zacząć testować karciankę.

Czytaj dalej

Demo Gran Turismo Sport zostało wydłużone. Jeśli więc jeszcze nie mieliście czasu by odpalić klienta i sprawdzić najnowszą grę Polyphony Digital - firma robi ukłon w waszym kierunku.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport można jeszcze testować w ramach otwartych testów beta. Twórca gry, Kaz Yamauchi, zauważył, że bierze w nich udział ponad milion graczy. Poza tym pojawił się nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Otwarte testy beta Star Wars Battlefront 2 miały skończyć się wczoraj. Twórcy przedłużyli jednak testy, można więc grę testować jeszcze trochę.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 jest już dostępne dla wszystkich, w ramach otwartych testów beta. Tym samym wszyscy chętni mogą przetestować tryb wieloosobowy.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Dzisiejszą ofertą promocyjną w świątecznej akcji Sony jest Star Wars Battlefront 2, w sam raz na premierą Ostatniego Jedi.

Czytaj dalej

MediEvil w przyszłym roku będzie świętowało swoje 20 urodziny. I zrobi to z pompą gdyż na PlayStation 4 trafi odświeżona wersja tej produkcji!

Czytaj dalej

Interesują Was kubki, koszulki, bluzy i inne gadżety z motywami z gier na konsole PlayStation? Okres świąteczny nadszedł z obniżkami na sprzęt w oficjalnym sklepie. Codziennie nowe promocje!

Czytaj dalej

News z kategorii ciekawostek. Fani wydali specjalną paczkę tekstur do Mass Effect 2 i 3. Dzięki temu możemy rzucić okiem na to, jakby prezentował się potencjalny remaster przygotowany na PlayStation 4.

Czytaj dalej

PlayStation Experience 2017 rozpocznie się tej nocy, więc szykujcie budziki, połóżcie się wcześniej i od rana oglądamy zapowiedzi Sony!

Czytaj dalej

Need for Speed: Payback jest czwartym tytułem w świątecznzej ofercie Sony.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED