Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 2 materiały o grze

Crossing Souls

Wersje demonstracyjne gier to rzadkość w tej generacji (choć ostatnio się poprawiło). Dlatego donosimy wam, że w PS Store pojawiły się trzy nowe dema.

Czytaj dalej

Crossing Souls to gra, która zabierze nas w niezapomnianą podróż przez dzieciństwo lat osiemdziesiątych. Twórcy opublikowali zwiastun i ujawnili datę premiery.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Planujecie kupno God of War przed premierą? W sklepie X-Kom dorwiecie grę za 189 złotych!

Czytaj dalej

Metal Gear Survive miało być dobrą propozycją dla fanów gier polegających na walce o przetrwanie, również w kooperacji. Niestety wychodzi na to, że przez ogólny poziom produkcji Konami to właśnie sama gra będzie musiała się mocno postarać, aby przetrwać.

Czytaj dalej

Devil May Cry HD Collection z każdym nowym materiałem prowokowało pytanie, jakim cudem można zrobić tak brzydki remaster. Czy ostatecznie odświeżona kolekcja jest warta jakiejkolwiek uwagi? Mamy pierwsze recenzje.

Czytaj dalej

God of War zapowiada się na grę ambitną pod każdym względem, również w kwestii dopracowania poziomów trudności. Zapomnijcie o zwykłym zwiększeniu siły potworów - deweloper przygotował coś specjalnego.

Czytaj dalej

Jeśli ominęła was promocja w RTV EURO AGD, to Empik przygotował kilka promocji. Wyjątkowo atrakcyjnie wygląda Uncharted: Zaginione Dziedzictwo za 59,99 zł!

Czytaj dalej

Do PS Store trafiły setki nowych promocji, prawdopodobnie z okazji zbliżającej się Wielkanocy. Tomb Raider za 6,25 zł? Obniżki miejscami są OGROMNE!

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL