Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 62 materiały o grze

Dissidia Final Fantasy NT

Dissidia Final Fantasy NT przeszła bez echa. Zainteresowanie najnowszą odsłoną serii jest bliskie zeru, co odbija się w wyjątkowo słabej sprzedaży gry.

Czytaj dalej

Marcowa aktualizacja Dissidia Final Fantasy NT uzupełni grę o nową planszę oraz przedmioty kosmetyczne. Fani Final Fantasy Tactics (w tym autor) mogą już zacierać ręce.

Czytaj dalej

Square Enix wypuściło dwie aktualizacje Dissidia: Final Fantasy NT. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT trafiła do sprzedaży. Gra dostępna jest w pudełkowej dystrybucji oraz w PlayStation Store w dwóch wydaniach.

Czytaj dalej

Beta Dissidia Final Fantasy NT została udostępniona w PlayStation Store. Dostęp do niej ma absolutnie każdy, bez spełniania jakichkolwiek wymogów.

Czytaj dalej

Nadal nie wiemy kto wejdzie w skład przepustki sezonowej Dissidia Final Fantasy NT, ale znamy płeć wszystkich wojowników i ery, z których pochodzą. W ten sposób Square Enix zawęża grono, z którego możemy zgadywać kto jeszcze trafi do gry.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT jest już tuż za rogiem, więc twórcy pragną bardziej przybliżyć swoje dzieło i prezentują kilka gorących szczegółów. Szykuje się wyjątkowa pozycja dla wszystkich fanów Final Fantasy i nie tylko.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT pojawi się w wydaniu specjalnym ze steelbookiem także w naszym kraju.

Czytaj dalej

Nowy zwiastun Dissidia Final Fantasy NT skupia się na bohaterach, którym do tej pory poświęcano mniej uwagi. Mamy więc m.in. Ramzę z Final Fantasy Tactics i Ace'a z Final Fantasy Type-0 HD.

Czytaj dalej

Coraz bardziej zbliżamy się do premiery pełnego akcji Dissidia Final Fantasy NT. Twórcy dbają o to, abyśmy przed premierą mieli wgląd na wszystkich wojowników występujących w grze i pozwalają bliżej spojrzeć na kolejną dwójkę.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Square Enix nie zostawi mieszkańców Europy na lodzie i również pozwoli nam wziąć udział w beta testach Dissidia Final Fantasy NT. Te rozpoczną się w styczniu i na krótko przed premierą.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT mocno zaznaczyła swoją obecność w trakcie tegorocznej odsłony Jump Festa. Square Enix przygotowując się do konsolowej premiery, zapowiedziało otwartą betę w Japonii i pokazało nowe nagrania.

Czytaj dalej

Dissidia: Final Fantasy NT powoli zmierza ku swojej premierze, która w Europie nastąpi 30 stycznia. Square Enix pokazało nam nowy zwiastun przygotowany specjalnie na tegoroczną odsłonę Jump Festa.

Czytaj dalej

Widowiskowe i efekciarskie Dissidia Final Fantasy NT znajduje się tuż za rogiem. Pora zapoznać się z listą wszystkich wojowników i rzucić okiem na nowy materiał przedstawiający rozgrywkę.

Czytaj dalej

Dissidia Final Fantasy NT już niedługo zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Twórcy ujawniają więc kolejne elementy swojej produkcji i przedstawiają efektowne intro oraz scenę przywitania księcia Noctisa.

Czytaj dalej

Dissidia: Final Fantasy NT w sprzedaży pojawi się pod koniec stycznia przyszłego roku. Gracze spoza Japonii dostaną od razu konsolowe wydanie, japońscy gracze za to mogą sprawdzić automatowe wydanie. A te pozwoli im przenieść postępy na PS4.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

W Uncharted 4 mamy możliwość rozegrania jednego z poziomów Crasha Bandicoota. Okazuje się, że etap ten jest sprytnie ukryty pod jedną z map.

Czytaj dalej

God of War to potężna marka. Sony pokusiło się tym razem o stworzenie kolejnego zwiastuna, który wyświetlony został podczas meczu NBA.

Czytaj dalej

Dark Souls Remastered dostępne będzie w polskiej wersji językowej. Jeśli więc od tego zależał wasz zakup, to gotówkę na grę From Software możecie już odkładać.

Czytaj dalej

Symmetry to owoc współpracy studia Sleepless Clinic z IMGN.PRO. Produkcja, w której ryzyko zwykle nie popłaca. Na skutej lodem planecie załoga rozbitego statku kosmicznego walczy o przeżycie. Zegar tyka. Od podjętych decyzji i działań zależy, czy rozbitkowie naprawią zepsuty pojazd i wrócą do domu… czy zginą próbując.

Czytaj dalej

Sony podchodzi dosyć restrykcyjnie jeśli chodzi o dane użytkowników i stara się chronić prywatność graczy. W tym wypadku firma została jednak zmuszona do przekazania informacji na temat jednego z posiadaczy PlayStation 4.

Czytaj dalej

EA nie śpieszno do wydawania remasterów z poprzedniej generacji. Burnout Paradise Remastered będzie jednak pierwszym wyjątkiem od tej reguły. Szalenie szybkie wyścigi powrócą już w marcu.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED