Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 12 materiałów o grze

Podróż

Studio thatgamecompany nie próżnuje. W ubiegłym roku deweloper ujawnił, że pracuje nad nową grą, a teraz dostaliśmy wskazówkę co do daty premiery.

Czytaj dalej

Flower (PS4), flOw (PS4) i w końcu Podróż (PS4) - studio thatgamecompany ma na swoim koncie piękne i oryginalne gry, a teraz przygotowują się do ujawnienia swojego nowego projektu. Czym będzie? Mamy pierwsze wskazówki.

Czytaj dalej

Sony udostępniło materiał wideo, który pokazuje, jak spełniło się marzenie młodej dziewczyny, chcącej poznać twórców Podróż (PS4). Dlaczego? Bo gra zmieniła jej życie, pozwalając pogodzić się z rakiem taty. Uwaga: spojlery z gry.

Czytaj dalej

Jeśli nie kupiliście gry Podróż (PS4) zaraz po premierze, ominęła Was szansa na zdobycie statycznego motywu z gry. Od dziś można jednak ściągnąć go nieodpłatnie - wystarczy mieć aktywnego Plusa. Jak wygląda?

Czytaj dalej

Plotki się potwierdziły i odświeżoną Podróż (PS4) rzeczywiście dostaniemy jeszcze w tym miesiącu. Twórcy przygotowali z tej okazji nowy zwiastun, a posiadaczy wersji na PlayStation 3 ucieszy obecność funkcji Cross-Buy.

Czytaj dalej

Premiera Podróż (PS4) planowana była pod koniec zeszłego roku. Niestety, Sony nie wyrobiło z przeniesieniem gry i ustalono, że gra pojawi się w wakacje tego roku. Te się rozpoczęły, a gry nadal nie ma. Kiedy pojawi się w sprzedaży?

Czytaj dalej

Ścieżki dźwiękowe z gier dostępne na płytach z pewnością są jednymi z lepszych gadżetów jakie mogą zostać wydane. Podróż (PS4) - jedna z najbardziej majestatycznych produkcji niezależnych otrzyma swój własny winyl z soundtrackiem.

Czytaj dalej

Zapowiedziana dawno temu na PS4 Podróż (PS4) zniknęła z pola widzenia i dopiero dzisiaj powróciła. Sony potwierdziło wydanie gry na PS4 latem tego roku.

Czytaj dalej

Studio Tricky Pixels wciąż w imieniu producenta pracuje w pocie czoła nad portem Podróż (PS4). Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale z ostatniego Twitta wiemy, że prace wrą pełną parą i już niedługo powinniśmy poznać finalną datę.

Czytaj dalej

Jeżeli czekacie na Journey (po naszemu Podróż (PS4)) w wersji na PlayStation 4, to mam dla was dobrą informację: gra wyjdzie w najbliższym czasie.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Sony nie kwapi się pokazać nam jakichkolwiek materiałów z odnowionej na PlayStation 4 Podróży. Pozostaje więc zdać się na łaskę osób będących na targach i zobaczyć materiał nagrany przez redakcję IGN-u.

Czytaj dalej

Najpierw dostaliśmy wskazówki, później gry pojawiły się na liście tytułów tegorocznego Gamescomu. Teraz zaś oficjalnie i ze zwiastunem możemy powitać na obecnej generacji Podróż (PS4) oraz The Unfinished Swan™ (PS4).

Czytaj dalej
Nie przegap

Nintendo świętuje Mario Day i z tej okazji przygotowało zabawną niespodziankę we współpracy z Google. Od dziś to Mario będzie nas prowadził do celu.

Czytaj dalej

Samsung w swoim Galaxy S9 Plus postawił na komponenty, które jest bardzo ciężko rozłożyć. Czy zatem taka wymiana baterii to czynność dla zwykłego śmiertelnika?

Czytaj dalej

Podstawki dla PS4 modne są tylko jeśli chodzi o dodatkowe chłodzenie (a czy to działa, to zupełnie inna para kaloszy). Ktoś jednak postanowił z podstawki zrobić małe arcydzieło.

Czytaj dalej

Spragnieni nowych materiałów z God of War? Ktoś postanowił złamać embargo i opublikować kilkuminutowy materiał z rozgrywki w God of War. Wygląda to niesamowicie.

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo są ponownie dostępne w Empiku za 59,99 zł!

Czytaj dalej

Nowy tydzień - nowa promocja. Tym razem mamy mnóstwo gier na wyłączność PS4, PS3 i PS Vita w promocji, a do tego gry cyfrowe, które Sony kontynuuje w przecenie.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL