Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 4 materiały o grze

The Wolf Among Us

Na oficjalnym blogu PlayStation, przedstawiciel Telltale Games pochwalił się datą premiery pudełkowych wydań The Wolf Among Us. Jednocześnie dowiedzieliśmy się kiedy pojawi się wersja na PS4 i PS Vita.

Czytaj dalej

Niedawno dostaliśmy zamykający grę piąty odcinek śledztwa Złego Wilka Bigby'iego, ukazała się nasza recenzja (7/10), a teraz, już oficjalnie, The Wolf Among Us (PS4) dostało zapowiedź edycji pudełkowej do końca tego roku.

Czytaj dalej

Od wielu, wielu dni niczym nie dręczone plotki krążyły sobie po sieci dając graczom nadzieję na gry od Telltale Games w wersji na PlayStation 4. Ich serie pojawiły się na niemal każdej platformie, więc właściwie nie ma powodu dla którego miałoby ich zabraknąć również na najnowszych konsolach.

Czytaj dalej
The Wolf Among Us może trafić na PlayStation 4 latem News 7
29.05.2014 08:41
The Wolf Among Us może trafić na PlayStation 4 latem
Mateusz Greloch | PS3 | PS4 |

Daniel zastanawiał się, czy The Wolf Among Us (PS3) zdąży w tym roku pojawić się na konsolach nowej generacji. Kolejny sklep dodaje grę do swojej oferty i ustala ciekawą datę, która wcale nie musi służyć za wypełniacz, a może okazać się tą ostateczną.

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Styczniowa promocja za nami, czas więc na... kolejne obniżki. Ponownie, Sony przeceniło gigantyczną liczbę gier na PS4, PS3, PS Vita i PS VR.

Czytaj dalej

Quentin Tarantino rozpoczyna kompletowanie obsady swojego nowego filmu. Gwiazdą obrazu ma być Leonardo DiCaprio.

Czytaj dalej

Battlefield 1 zaprasza do wzięcia udziału w nowej kampanii Operacji i kusi wyjątkowymi nagrodami. Śpieszcie się, bo zabawa jest ograniczona czasowo.

Czytaj dalej

Dobra passa Netfliksa, przerwana na chwilę przez Bright, trwa w najlepsze. Tym razem zostaliśmy poczęstowani niemałą niespodzianką. Niedawno na platformie pojawił się brytyjski serial End of the F***ing World.

Czytaj dalej

Ostatni Jedi triumfuje na całym świecie, jest jednak maleńka wioska, pewien kraj w którym sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Czytaj dalej

Samsung Galaxy S9 i S9+ zostaną pokazane światu pod koniec lutego. Premiera nastąpić ma w połowie marca.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED