Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 15 materiałów o grze

Street Fighter V: Arcade Edition

Street Fighter V: Arcade Edition w ramach trzeciego sezonu zaoferuje zarówno nowych zawodników, jak i kilku ikonicznych weteranów. Do gry wróciła już Sakura, a teraz na ring wkroczy Blanka.

Czytaj dalej

Gotowi na drugą rundę w wykonaniu legendy gatunku? Street Fighter V: Arcade Edition zapowiada się na bijatykę w najwyższej formie i właśnie debiutuje na rynku. Pamiętajcie, że jeśli posiadacie podstawkę, to wszystkie nowości otrzymacie za darmo.

Czytaj dalej

Swego czasu Capcom udostępniło ankietę, która w dniach od 23 października do 5 listopada miała wyłonić najpopularniejszą postać z serii wśród społeczności. Właśnie poznaliśmy wyniki i nie brakuje w nich niespodzianek. Kogo najbardziej cenią sobie fani cyklu Street Fighter?

Czytaj dalej

Co nowego wniesie Street Fighter V: Arcade Edition? Bardzo dużo, a wszystko to za darmo! Capcom wyciąga wnioski i znacząco rozwija najpopularniejsza bijatykę e-sportu. Od teraz nikt nie będzie mógł narzekać na braki w zawartości tej bijatyki.

Czytaj dalej

Street Fighter V jest stale rozwijane. Twórcy starają się nas przekonać do powrotu, za pomocą kolejnego zwiastuna.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition zbliża się coraz bardziej. Tymczasem Capcom przedstawia kolejną niespodziankę. Pierwsza postać trzeciego sezonu będzie przez pewien czas dostępna całkowicie za darmo.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition już lada moment zadebiutuje na rynku, czy tym razem Capcom spełni oczekiwania swoich fanów?

Czytaj dalej

Nie bójcie się, bo w tym wypadku opóźnienie jest naprawdę niewielkie i nie dotyczy wszystkich graczy. Street Fighter V: Arcade Edition zadebiutuje kilka dni później, ale część użytkowników cieszy się już dostępem do nowej wersji i jej nowości.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition może faktycznie postawić na nogi najnowszą odsłonę legendarnej serii. Chociaż na arenie E-sportowej tytuł radzi sobie świetnie, to użytkownicy konsol nie są do niego przekonani. Ratunkiem ma być darmowa aktualizacja i reedycja pełna zawartości.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition to druga szansa dla świetnej bijatyki od Capcom. Tytuł po dwóch latach od premiery w końcu będzie tym, czym powinien być w dniu swojego debiutu. Szykujcie się na liczne zmiany, które zostaną wprowadzone do gry za darmo.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Street Fighter V już na początku przyszłego roku rozpocznie trzeci sezon, więc twórcy informują nas o tym jakie postacie trafią do gry. Przy okazji możemy też zerknąć na film otwierający Arcade Edition.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition to darmowe rozszerzenie i reedycja gry, która pojawi się w styczniu 2018 roku. Ma to być druga szansa, aby przekonać do siebie społeczność posiadaczy PlayStation 4. Tytuł wzbogaci produkcję o kilka elementów, a nowe ataki V-Trigger dla każdej postaci mają odświeżyć przebieg walk.

Czytaj dalej

Street Fighter V Arcade Edition pojawi się w przyszłym roku, a tymczasem dowiadujemy się, że na naszym rynku grę wyda Cenega. Nie oznacza to jednak, że gra będzie dostępna w polskiej wersji.

Czytaj dalej

Street Fighter V: Arcade Edition to kolejna próba podbicia rynku, którą Capcom rozpocznie w 2018 roku. Fani dostają też wyjątkową okazję, aby wyłonić najlepszą postać w historii całego cyklu.

Czytaj dalej

Street Fighter V ciągle stara się odzyskać zaufanie graczy. Capcom ciągle dodaje nową zawartość do swojej bijatyki. Ostatnio pisaliśmy, że może pojawić się rozbudowana edycja Arcade - dzisiaj te wieści się potwierdzają.

Czytaj dalej
Nie przegap

W PS Store aktualnie trwa kilka różnych promocji. Postanowiłem zebrać dla was najlepsze produkcje, które kupicie do 30 złotych.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins cofnęło Wam pasek 100% zebranych trofeów? Nie przejmujcie się, dodano po prostu kilka nowych pucharków związanych z nadchodzącym trybem.

Czytaj dalej

EA nie śpieszno do wydawania remasterów z poprzedniej generacji. Burnout Paradise Remastered będzie jednak pierwszym wyjątkiem od tej reguły. Szalenie szybkie wyścigi powrócą już w marcu.

Czytaj dalej

EA Sports opublikowało listę zmian najnowszej aktualizacji FIFA 18, która dostępna jest na PC, a wkrótce pojawi się także na konsolach.

Czytaj dalej

Call of Cthulhu wreszcie możemy zobaczyć w akcji. Koniec ze statycznymi zrzutami, z nic nie mówiącymi zajawkami. Ktoś postanowił wypiąć się na embargo i wrzucił nieedytowane 5 minut z gry.

Czytaj dalej

W Uncharted 4 mamy możliwość rozegrania jednego z poziomów Crasha Bandicoota. Okazuje się, że etap ten jest sprytnie ukryty pod jedną z map.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED