Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 60 materiałów o grze

Monster Hunter World

Capcom udostępnił nam nową rozpiskę zadań czasowych do zaliczenia w Monster Hunter World.

Czytaj dalej

Monster Hunter World bierze USA bez większego problemu (i bez solidnej konkurencji). Capcom może raz jeszcze świętować podjęcie wyjątkowo udanej decyzji jaką bez wątpienia było zabranie  serii z rąk Nintendo.

Czytaj dalej

Monster Hunter World otrzymało nowe DLC ze Street Fightera V, a także aktualizację gry do wersji 1.06. Co zmieniono?

Czytaj dalej

Monster Hunter World stawia nas w walce z wielokrotnie większymi bestiami... podobnie jak Horizon Zero Dawn. Deweloper zaostrza apetyt fanów obu gier.

Czytaj dalej

Monster Hunter World nie tylko zbiera świetne oceny, ale jest też ogromnie popularne wśród graczy. Europejski oddział PlayStation ujawnił listę najchętniej kupowanych gier stycznia i nowy MonHun znalazł się na samym szczycie.

Czytaj dalej

Monster Hunter World kontynuuje marsz ku świetnej sprzedaży. Capcom ujawniło nam nowy wynik sprzedażowy i wypuściło nową aktualizację gry. Jakie zmiany wprowadza aktualizacja 1.05?

Czytaj dalej

Monster Hunter World doczeka się kilku ciekawych kolaboracji z innymi grami. Do gry trafiły już elementy z Horizon Zero Dawn, a następny w kolejce jest cykl Street Fighter. Nowe nagranie pozwala rzucić okiem, jak prezentuje się ta niespodziewana mieszanka różnych światów.

Czytaj dalej

Monster Hunter World przyjęło się zbyt dobrze, by pierwsze miejsce odebrały mu nowe premiery. A jeszcze do niedawna była to tak niszowa seria...

Czytaj dalej

Monster Hunter World doczekał się drobnej aktualizacji 1.04. Autorzy zdradzili również, kiedy możemy spodziewać się nowych wydarzeń w grze.

Czytaj dalej

Monster Hunter World trafił tydzień temu do sprzedaży, także walki o to, na której konsoli wygląda i działa najlepiej, można uznać za otwarte.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Monster Hunter World sprzedaje się świetnie. Na tyle, że nawet Capcom jest zaskoczony zainteresowaniem graczy. Do sklepów rozesłano 5 milionów kopii, ale i w cyfrowej dystrybucji gra ma spore wzięcie.

Czytaj dalej

Nowa odsłona Monster Huntera i świeże podejście do bijatyk z Dragon Balla to premiery, które zamykają obecny miesiąc w wielkim stylu. I niech nikt nie mówi, że w styczniu nic nie wychodzi!

Czytaj dalej

Monster Hunter World może zostać uznane oficjalnie za sukces Capcomu. Firma pochwaliła się wynikiem sprzedaży gry w dniu premiery i te liczby robią wrażenie.

Czytaj dalej

Monster Hunter World ponownie zaskakuje. Po pojawieniu się Palico w stylu robota z Horizon: Zero Dawn, nadciągają kolejne atrakcje.

Czytaj dalej

Monster Hunter World trafiło dziś do sklepów i patrząc na pierwsze oceny, niszowa seria w końcu udanie przebiła się do mainstreamu. Deweloper uczcił dzień premiery nowym zwiastunem.

Czytaj dalej

Zapowiedziana pod koniec zeszłego roku wydarzenie łączące z sobą Monster Hunter World i Horizon Zero Dawn dostępne będzie już w dniu premiery gry Capcomu.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

W PS Store aktualnie trwa kilka różnych promocji. Postanowiłem zebrać dla was najlepsze produkcje, które kupicie do 30 złotych.

Czytaj dalej

Assassin's Creed Origins cofnęło Wam pasek 100% zebranych trofeów? Nie przejmujcie się, dodano po prostu kilka nowych pucharków związanych z nadchodzącym trybem.

Czytaj dalej

EA nie śpieszno do wydawania remasterów z poprzedniej generacji. Burnout Paradise Remastered będzie jednak pierwszym wyjątkiem od tej reguły. Szalenie szybkie wyścigi powrócą już w marcu.

Czytaj dalej

EA Sports opublikowało listę zmian najnowszej aktualizacji FIFA 18, która dostępna jest na PC, a wkrótce pojawi się także na konsolach.

Czytaj dalej

Call of Cthulhu wreszcie możemy zobaczyć w akcji. Koniec ze statycznymi zrzutami, z nic nie mówiącymi zajawkami. Ktoś postanowił wypiąć się na embargo i wrzucił nieedytowane 5 minut z gry.

Czytaj dalej

W Uncharted 4 mamy możliwość rozegrania jednego z poziomów Crasha Bandicoota. Okazuje się, że etap ten jest sprytnie ukryty pod jedną z map.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED