Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 7 materiałów o grze

The Inpatient

Użytkownicy PlayStation VR od jutra mogą się zapoznać z The Inpatient. Sony wypuściło z tej okazji stosowany zwiastun, a twórcy przypominają o najważniejszych elementach swojego dzieła.

Czytaj dalej

The Inpatient to horror przeznaczony na PlayStation VR, który spowoduje, że krzykniecie ze strachu. A to wszystko przez wydarzenia poznane w Until Dawn.

Czytaj dalej

The Inpatient dalej nie otrzymało porządnego materiału ukazującego czystą rozgrywkę. Mamy za to wideo z procesu powstawania gry, na którym pojawiły się krótkie fragmenty.

Czytaj dalej

Zła wiadomość dla posiadaczy PS VR. Dwie gry opracowywane z myślą o wirtualnej rzeczywistości spóźnią się kilka miesięcy. W The Inpatient i Bravo Team pogramy dopiero w 2018 roku.

Czytaj dalej

The Inpatient i Bravo Team to przedstawiciele drugiej fali gier zmierzających na PS VR. Sony potwierdziło w końcu kiedy będzie nam dane zagrać w te pozycje. Twórcy Until Dawn udostępnili też nowy zwiastun fabularny swojego nowego horroru.

Czytaj dalej

The Inpatient to horror osadzony 60 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Until Dawn. Twórcy ponownie zaoferują szerokie spektrum znaczących wyborów i spróbują nas przestraszyć. Tym razem przy pomocy technologii PS VR.

Czytaj dalej

The Inpatient to nowy projekt studia Supermassive Games (m.in. Until Dawn), który ma wystawić nasze nerwy na próbę. Gotowi na straszenie w wirtualnej rzeczywistości?

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Samsung Galaxy S9 jeszcze nie miał swojej premiery, jednak już teraz możemy podejrzeć jakie obudowy szykuje producent. Jedna z nich została przetestowana w militarnych warunkach.

Czytaj dalej

Samsung Galaxy S9 nie skrywa już tajemnic. Poznaliśmy szczegóły urządzenia.

Czytaj dalej

Horizon Zero Dawn zostało nagrodzone przez Amerykańską Gildię Scenarzystów, która uznała, że produkcja Guerrilla Games posiada najlepszy scenariusz spośród gier wydanych w 2017 roku.

Czytaj dalej

Fortnite przygotowało małą atrakcję dla fanów trybu Battle Royale. Jeśli jesteście aktywnymi subskrybentami PlayStation Plus, możecie ściągnąć za darmo wyjątkowe skiny.

Czytaj dalej

Switch odstaje mocą od konkurencji, więc siłą rzeczy wiele gier z mocniejszych platform nie ma racji bytu na tym sprzęcie. Na szczęście najnowsza konsola Nintendo może się pochwalić świetnymi grami na wyłączność. Wiele z nich to prawdziwe perełki z najwyższej półki i na próżno szukać ich odpowiedników na PS4. Poniżej przedstawiamy Wam naszą listę gier, na które uwagę powinien zwrócić każdy posiadacz Przełącznika.

Czytaj dalej

NBA 2K18 jest nową ofertą tygodnia w PlayStation Store, do tego przeceniono także Final Fantasy XV oraz The Evil Within 2.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED