Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 59 materiałów o grze

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ zarządziło pod względem ocen i skradło serca krytyków. Recenzenci są zgodni - mamy ogromny hit i kandydata o miano najlepszej bijatyki roku, a może i całej generacji

Czytaj dalej

Dużo krzyku o nic. Okazuje się, że lootboksy z Dragon Ball FighterZ to ściema i nieporozumienie. Obecny w grze system skrzynek nie odbierze Wam ani złotówki - nawet jeśli byście tego chcieli

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ nie zostawi na lodzie miłośników wykonywania prób. Twórcy przygotowali serie dla każdego zawodnika w postaci dziesięciu wyzwań do zaliczenia. Nowe wideo podpowie Wam, jak je wykonać.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ przywraca zapomniany i niegdyś nieodzowny element bijatyk. Czekają na nas ukryci wojownicy, których trzeba odblokować w trakcie rozgrywki.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ jest już na ostatniej prostej, więc możemy podziwiać efekciarski zwiastun premierowy oraz materiał poświęcony ostatniej ujawnionej postaci - Android 21.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ zapowiada się na jedną z najlepszych odsłon serii gier poświęconych Dragon Ball. Zobaczcie reklamę telewizyjną prosto z Japonii.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ nie będzie wolny od zarazy jaką są tzw. lootboksy. Osoby, które dorwały już pełną wersję gry donoszą, że w bijatyce Bandai Namco będziemy mogli kupować skrzynki z losową zawartością.

Czytaj dalej

Do Dragon Ball FighterZ trafi Majin Android 21 i tym samym poznaliśmy pełny początkowy skład gry. Zobaczcie jak prezentuje się nowa wojowniczka stworzona od zera na potrzeby tej świetnie zapowiadającej się bijatyki.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ udostępniło w ubiegły weekend otwartą betę i opinie były bardzo pozytywne, ale serwery zawiodły wielu chętnych graczy. Teraz dostaniemy jeszcze jedną szansę wypróbowania bijatyki przed premierą.

Czytaj dalej

Beta Dragon Ball FighterZ miała zostać przedłużona do jutra, ale w zamian deweloper zapowiedział kolejną. Co ciekawe, zostały niecałe 2 tygodnie do premiery.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Klient otwartej bety Dragon Ball FighterZ czeka już do pobrania w PS Store. Beerus jest jednym z wojowników, których będziemy mogli wypróbować w ramach testów. Rzućcie okiem na nowy zwiastun i zobaczcie co potrafi Bóg Zniszczenia.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ można już ściągnąć - nawet jeśli to tylko wycinek pełnej wersji. Oto co znajdziemy w becie nowej bijatyki od Arc System Works.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ jest już coraz bliżej. Pora przyjrzeć się kolejnemu zawodnikowi, który popisuje się na nowym zwiastunie.

Czytaj dalej

Kolejna dwójka zawodników z Dragon Ball FighterZ została szczegółowo przetestowana przez doświadczonego gracza. Dzięki temu objaśniono nam, w jaki sposób walczy Kid Buu i Beerus oraz co jest mocną stroną tych wojowników.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ dostaniemy już pod koniec miesiąca, a w międzyczasie dostępna będzie beta. Jakie postacie twórcy pozwolą nam przetestować przed premierą?

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ z nowymi materiałami. Tym razem możemy przyjrzeć się dokładniej postaci Nappy i ocenić jego styl walki za sprawą szczegółowego filmiku. Twórcy przedstawiają również okrutnego Goku Black na krótkim zwiastunie.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Fani obuwia Nike mogą zacierać ręce na wieść o limitowanej wersji butów Nike PG-2 "PlayStation" Colorway. Projekt ten, to owoc współpracy Sony, Nike i Paula George'a.

Czytaj dalej

Dragon Ball FighterZ można już ściągnąć - nawet jeśli to tylko wycinek pełnej wersji. Oto co znajdziemy w becie nowej bijatyki od Arc System Works.

Czytaj dalej

2018 rok zapowiada się jako jeden z najlepszych w historii gier. Poprzednie dwanaście miesięcy dostarczyły nam sporo zabawy kolejnymi, dużymi i udanymi premierami. Ten rok nie wygląda gorzej. Wybraliśmy w redakcji 20 gier na które czekamy najbardziej w 2018 roku.

Czytaj dalej

Powoli wracamy do normalnego cyklu wydawniczego w PlayStation Store. W tym tygodniu do sprzedaży trafia Street Fighter V: Arcade Edition, poprawiona wersja Kerbal Space Program i Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory.

Czytaj dalej

Remaster Dark Souls już wkrótce zawita na PlayStation 4! Czego możemy oczekiwać po odnowionej wersji?

Czytaj dalej

Mikrotransakcje i subskrypcje mają umożliwiać traktowanie gier jako usług, za które płacimy bez przerwy, a nie tylko na początku, kupując samą grę. John Kodera uspokaja - to nie jest coś, w kierunku czego pójdzie Sony.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED