Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 25 materiałów o grze

Dynasty Warriors 9

Dynasty Warriors 9 dostanie jeszcze sporo zawartości w dodatkach. Czego możemy się spodziewać?

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 otrzymało nową aktualizację, która ułatwia rozgrywkę, dodaje wieżyczki obserwacyjne oraz punkty kierunkowe.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 miało odmienić serię w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pójście w otwarty świat, nowy system walki i nowe pomysły miały tchnąć nowego ducha w skostniała serię. Niestety, recenzje mówią coś innego.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 będzie pierwszym tytułem w serii, który pójdzie w pełni otwarty świat. Jak duża będzie mapa gry?

Czytaj dalej

Koei Tecmo tym razem pokazało nam aż siedem nowych zwiastunów z Dynasty Warriors 9, które w sprzedaży pojawi się już za dwa tygodnie.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 kontynuuje nawałnicę materiałów i kolejny raz dostajemy pięć zwiastunów.

Czytaj dalej

Poza kolejnymi zwiastunami z Dynasty Warriors 9, mamy pierwsze wideo z rozgrywką w angielskiej wersji językowej.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 chwali się największą nowością względem kilku ostatnich odsłon. Twórcy szykują małą rewolucję i otwierają środowisko gry. Sprawdźcie, jak w praktyce wygląda seria "Warriors" w mniej zamkniętym wydaniu.

Czytaj dalej

Patrząc po ilości materiałów z Dynasty Warriors 9 publikowanych przez Koei Tecmo, czuć, że premiera gry zbliża się wielkimi krokami.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 doczekało się kolejnej porcji materiałów wideo. Zbliżająca się premiera gry (już za miesiąc) sprawia, że wydawca mocno inwestuje w marketing gry.

Czytaj dalej
reklama
reklama

Dynasty Warriors 9 zadebiutuje już 13 lutego. Koei Tecmo wraz z dziewiątą odsłoną serii postanowiło zabrać ją w nowe rejony, udostępniając nam sporych rozmiarów otwarty świat.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 kolejny raz przypomina o sobie za sprawą serii filmów, w których tematem przewodnim są umiejętności poszczególnych oficerów. Dzięki nowym nagraniom możemy rzucić okiem na dziesięciu oficerów.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 otrzymało sporo nowych materiałów skupiających się na zaprezentowaniu kilku oficerów. Jednocześnie daje to możliwość rzucenia okiem na rozgrywkę - i trzeba przyznać, że wygląda to świetnie.

Czytaj dalej

Data premiery Dynasty Warriors 9 została oficjalnie potwierdzona na rynek europejski. Najnowsza odsłona najpopularniejszej serii Koei Tecmo pojawi się w lutym 2018.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 zapowiada się naprawdę nieźle. Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun oraz ogłosili, że ich gra pojawi się na początku przyszłego roku.

Czytaj dalej

Dynasty Warriors 9 ma być odważnym krokiem Koei Tecmo w przód. Przejście w schemat otwartego świata może grze wyjść bokiem, ale warto ryzykować z prostego faktu - seria od dawna stoi w miejscu i traci na popularności.

Czytaj dalej

Strona

Nie przegap

Super Seducer, czyli nieumyślnie tandetny symulator podrywania z absurdalnymi dialogami, wyszło na PC. Co z PS4? Sony nie chce takiej gry.

Czytaj dalej

Metal Gear Survive miało być dobrą propozycją dla fanów gier polegających na walce o przetrwanie, również w kooperacji. Niestety wychodzi na to, że przez ogólny poziom produkcji Konami to właśnie sama gra będzie musiała się mocno postarać, aby przetrwać.

Czytaj dalej

A Way Out to opowieść przeznaczona wyłącznie dla dwóch graczy. Czy oznacza to wymóg dwóch kopii gier? Nie, wystarczy jedna. Deweloper mówi, jak będzie to wyglądać.

Czytaj dalej

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Geralt prawdopodobnie zaliczy gościnny występ w innej serii gier. Jakiś czas później pojawiły się dosyć wiarygodne plotki o jego obecności w Soul Calibur VI. Dlaczego wiarygodne? I w jakich jeszcze grach mógłby pojawić się Wiedźmin?

Czytaj dalej

Sony opublikowało nową reklamę God of War. Trwające minutę CG wygląda olśniewająco.

Czytaj dalej

Planujecie kupno God of War przed premierą? W sklepie X-Kom dorwiecie grę za 189 złotych!

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL