Menu X
Menu X
Newsy ze świata gier
Kategoria
Platforma
Znaleziono 2 materiały o grze

Obduction

Obduction jawi się jako godny następca intrygującej serii Myst. Jeśli jesteście spragnieni klasycznych przygodówek nastawionych na rozwiązywanie zagadek, to nie możecie przejść obojętnie obok tego tytułu!

Czytaj dalej

Zarówno Myst jak i Riven to tytuły, które wywarły duży wpływ na gatunek znany nam dziś jako przygodówki point and click. Studio odpowiedzialne za te gry stworzyło jeszcze jedną produkcję, która jakiś czas temu trafiła na PC-ty, a wkrótce pojawi się na PlayStation 4 i PS VR. Zobaczcie czym jest Obduction (PS4)

Czytaj dalej
reklama
reklama
Nie przegap

Kontrowersje wokół Star Wars Battlefront 2 nie ustępują. Wpierw EA dostało po uszach ze zrobienie de facto gry F2P z produkcji DICE, wrzucając tam skrzynki w których można znaleźć ulepszenia. Z tego pomysłu częściowo się wycofano. Ale okazuje się, że odblokowanie jednego tylko bohatera zajmie nam aż 40 godzin.

Czytaj dalej

Ostatni temat mikrotransakcji i skrzynek z losową zawartością w grach kosztujących pełną cenę, a także wcześniejsze dyskusje pod naszymi tekstami i recenzjami, sprawiły że postanowiliśmy w redakcji wypracować jedno stanowisko w tym temacie.

Czytaj dalej

Star Wars Battlefront 2 staje się kolejnym przykładem, że odpowiednio duży i głośny głos społeczności może coś zmienić. Pod falą gigantycznej krytyki, EA i DICE postanowiły obniżyć koszt zakupu bohaterów w grze.

Czytaj dalej

Call of Duty: Infinite Warfare w promocji za 39 złotych zdecydowanie powinno skusić każdego, kto czekał na odpowiednią cenę za ten tytuł.

Czytaj dalej

Sony postanowiło ponownie umożliwić grę po Sieci bez wymogu posiadania PlayStation Plus.

Czytaj dalej

Gran Turismo Sport już w przyszłym miesiącu otrzyma nowy tryb, który na pewno ucieszy fanów klasycznej kariery. Dostaniemy też kolejne auta, a studio zapowiada, że to dopiero początek rozwijania produkcji.

Czytaj dalej
Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED