Menu X
Menu X
PS4
Metal Gear Survive
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Konami
Wydawca: Konami
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Skradanka, Survival
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 20.02.2018
Europa: 22.02.2018
Polska: 22.02.2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Metal Gear Survive
169,- PLN
Newsy

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że mikrotransakcje w Metal Gear Survive dotyczyć będą wyłącznie przedmiotów kosmetycznych. Już po premierze okazało się, że zostaliśmy nabici w butelkę.

Czytaj dalej

Metal Gear Survive parę dni temu trafiło do sprzedaży, będąc pierwszą odsłoną serii wydaną po odejściu Hideo Kojimy. Jeśli jednak się skusicie, żeby zagrać - oto odpowiedź na pytanie, na której konsoli gra wygląda najlepiej.

Czytaj dalej

Metal Gear Survive jest już gotowe do debiutu. Twórcy przedstawiają nowy zwiastun i rozpiskę dotyczącą najbliższego rozwoju tytułu. Najbliższy miesiąc przyniesie nam nowe poziomy trudności, wydarzenia oraz poprawki balansu rozgrywki.

Czytaj dalej

Metal Gear Survive w niektórych miejscach globu jest już sprzedawany od kilku dni. Dzisiaj gra debiutuje w USA więc pojawia się premierowa aktualizacja bez której sobie nie pogramy.

Czytaj dalej

Metal Gear Survive wzbudza odrazę w oczach fanów Hideo Kojimy, ale można się gniewać na Konami, a gra i tak powstaje. Premiera za rogiem, a tymczasem możemy za darmo podejrzeć, jak wygląda co-opowa rozgrywka.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED