Menu X
Menu X
PS4
Outcast – Second Contact
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Appeal Studio
Wydawca: BigBen Interactive
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Otwarty Świat, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 14.11.2017
Europa: 14.11.2017
Polska: 14.11.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Outcast – Second Contact
189,- PLN
Recenzje

Outcast należy do grona nielicznych gier z lat 90., które wyprzedzały swoją epokę o lata świetlne. Był to tytuł stworzony wyłącznie z wokseli, oferujący efekty graficzne, jakich wcześniej nikt nie widział. Niestety – gra ekipy Appeal przeszła bez echa i sprzedała się fatalnie, grzebiąc markę na kilkanaście lat. Outcast – Second Contact to remake, który próbuje przedstawić współczesnemu graczowi grę z 1999 roku. Czy się udało? Tak, choć kontakt z grą wielu zaboli.

Czytaj dalej
Newsy

Outcast – Second Contact po cichu zadebiutowało na rynku, a twórcy udostępnili nowy zwiastun z okazji premiery. Skusicie się na powrót do przeszłości w wykonaniu tego klasyka?

Czytaj dalej

Outcast – Second Contact otrzymało nowy materiał wideo poświęcony najlepszemu elementowi całej gry. Ten stanowi dynamiczną eksplorację bogatego świata obcych cywilizacji.

Czytaj dalej

Outcast: Second Contact zaliczyło duży skok względem oryginału, ale chyba tylko jeśli chodzi o grafikę. Tak przynajmniej na ten moment wygląda rozgrywka - sztywno i niewygodnie.

Czytaj dalej

Outcast Second Contact to remake Outcast, zaistniałego w swoim czasie jako jedna z pierwszych gier z otwartym światem. Odnowiona wersja prezentuje się na nowym materiale, prezentując deszczową krainę w nowej grafice.

Czytaj dalej

Outcast Second Contact to remake popularnego niegdyś Outcast - jednej z pierwszych gier z otwartym światem. Jeszcze w tym roku dostać mamy remake. Na nowym wideo zaprezentowano jedną z odnowionych lokacji - dżunglowe Shamazaar.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL