Menu X
Menu X
PS4
Agents of Mayhem
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Volition Inc
Wydawca: Deep Silver
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat, TPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 18.08.2017
Europa: 18.08.2017
Polska: 18.08.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Agents of Mayhem
169,- PLN
Recenzje

Gdy zapowiadano Agents of Mayhem, zadałem sobie pytanie – dlaczego to nie jest nowe Saints Row? Po pierwszych materiałach pytanie powracało, niestety bez odpowiedzi. Po ukończeniu Agents of Mayhem nadal nie wiem dlaczego nie mamy do czynienia ze Saints Row, ale mogę wam odpowiedzieć, czy warto kupić grę.

Czytaj dalej
Newsy

Agents of Mayhem pojawiło się w sierpniu, ale część użytkowników skarżyła się na błędy powodujące wyłączanie gry w losowych momentach. Studio szybko wzięło się do roboty i opublikowało właśnie stosowną aktualizację. Ta dodaje również obsługę HDR.

Czytaj dalej

Agents of Mayhem już niedługo debiutuje na rynku. Pojawił się więc zwiastun premierowy oraz wiele ocen. Świadczą one o tym, że nowa gra twórców Saints Row trzyma poziom i jest warta sprawdzenia.

Czytaj dalej

Agents of Mayhem to zwariowana gra od twórców kontrowersyjnej serii Saints Row. Tym razem do dyspozycji otrzymamy charyzmatyczną gromadę agentów, którzy wyruszą powstrzymać złowrogą organizację LEGION. Możliwość szybkiej zmiany bohatera pozwoli nam tworzyć efektowne akcje.

Czytaj dalej

Agents of Mayhem  kolejny raz udowadnia, że twórcy nie utracili swojego poczucia humoru i potrafią podejść z dystansem do swoich gier. Teraz ponownie sięgają po pornografię i przedstawiają zabawny materiał wideo, który reklamuje ich grę na stronach dla dorosłych.

Czytaj dalej

Agents of Mayhem już w te wakacje zadebiutuje na rynku. Twórcy nie tracą czasu i przybliżają kolejną bohaterkę, którą przyjdzie nam kierować w tej szalonej grze.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL