Menu X
Menu X
PS4
Absolver
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Sloclap
Wydawca: Devolver Digital
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: MMO, Beat 'em up
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 29.08.2017
Europa: 29.08.2017
Polska: 29.08.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Absolver
125,- PLN
Newsy

Absolver to ciekawie zapowiadająca się gra, która pozwoli graczom z całego świata zmierzyć się ze sobą przy użyciu broni białej i różnych styli walki. W Sieci pojawił się materiał, który zaprezentuje nam jak to będzie wyglądać.

Czytaj dalej

Absolver zrzesza wojowników z całego świata i zaprasza ich do wzięcia udziału w zamkniętych testach. Ta oryginalna bijatyka pozwoli Wam opracować własny styl walki i zmierzyć z innymi graczami.

Czytaj dalej

Absolver to sieciowa bijatyka, jednak próżno porównywać ją do innych gier. Deweloper Sloclap wymyślił, że zamiast tworzyć osobne style walki dla kilkunastu postaci, pozwoli graczom opracować własny styl.

Czytaj dalej

Absolver to bardzo ciekawie zapowiadająca się produkcja od byłych pracowników firmy Ubisoft. Producent Sloclap szykuje grę o bardzo zaawansowanym systemie walki i ciekawej stylistyce. Twórcy postanowili przybliżyć graczom swój produkt i w dokładny sposób opisują wiele elementów na nowym wideo

Czytaj dalej

Byli pracownicy Ubisoftu tworzą właśnie grę o tytule Absolver (PS4). Produkcja jest sieciową grą RPG/bijatyką, w której przyjdzie nam zmierzyć się z innymi graczami w przygotowanym przez twórców świecie

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED