Menu X
Menu X
PS Vita
Uncharted: Złota Otchłań
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.7
Twoja ocena
5
Producent: Sony Bend Studios
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 17.12.2011
Europa: 22.02.2012
Polska: 22.02.2012
  • PEGI 16
  • Przemoc
863
Posiadaczy gry
40%
Średnia ukończenia
203
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Uncharted: Złota Otchłań
99,- PLN

Uncharted: Złota Otchłań stanowi debiut serii na konsoli PlayStation Vita. Gracze mają okazję prześledzić losy Nathana Drake'a i uczestniczyć w wydarzeniach, które mają miejsce przed akcją pierwszej odsłony cyklu. Zadaniem, jakie stoi przed Natem, jest zbadanie licznych świątyń ulokowanych w Panamie, które prawdopodobnie skrywają olbrzymi skarb. Bohater na szczęście nie jest sam, gdyż towarzyszy mu zarówno Victor Sullivan, jak i Marisa Chase. Gra nie tylko wykorzystuje rozwiązania znane z produkcji na konsole stacjonarne, lecz również wprowadza nowe elementy, robiąc użytek z możliwości PS Vita.

Recenzje

Gdyby ktoś parę lat temu powiedział mi, że będę ogrywał Uncharted na kieszonsolce, puknąłbym się w czoło I wysłał delikwenta do wariatkowa. „Panie! Jak to?! Za mało mocy, za mały ekran! Jak tu pokazać piękno tej gry?” Gdyby patrzę na te słowa trzymając w ręku Vitę z odpalonym Uncharted: Złota Otchłań, śmieję się sam do siebie, bowiem moje wątpliwości zostały rozwiane w ciągu pierwszych 5 minut z tym tytułem.

Czytaj dalej
Newsy

W momencie zapowiedzi Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4) wielu fanów serii zastanawiało się czemu zbiorcze wydanie nie zawiera Uncharted: Złota Otchłań™ (PS Vita). Naughty Dog twierdziło wówczas, że przenośna część nie pasowała do narracyjnego aspektu trylogii. Tym razem decyzja należy do samego Yoshidy.

Czytaj dalej

SCE Bend Studio, czyli firma odpowiedzialna za wiekową już serię Syphon Filter, a ostatnio również za Uncharted: Złota Otchłań™ (PS Vita), pracuje właśnie nad nowym projektem. Dużo wskazuje na to, że chodzi o grę na PlayStation Vitę. Czyżby o sequel Złotej otchłani?

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
23.5%
Platinum
Collect all other 55 Trophies for this Trophy.
Brąz
średnie
36.2%
Relic Finder
Find the strange relic.
Brąz
częste
58.7%
Survivor
Defeat 75 Enemies in a row without dying.
Brąz
częste
67.7%
100 Headshots
Defeat 100 enemies with headshots.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED