Menu X
Menu X
PS4
Dead Island: Definitive Collection
Ocena gry
Ocena PSSite
6.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.4
Twoja ocena
5
Producent: Techland
Wydawca: Deep Silver
Polski dystrybutor: Techland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, Horror
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 31.05.2016
Europa: 01.06.2016
Polska: 01.06.2016
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
46
Posiadaczy gry
44%
Średnia ukończenia
7
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dead Island: Definitive Collection
169,- PLN
Recenzje

Powiedzmy sobie to już na początku – jeśli zdecydujecie się na kupno Dead Island: Definitive Collection (PS4), nie będziecie mieli kaca moralnego. Obie produkcje odświeżone przez Techland są jednymi z lepiej wykonanych remasterów, w których faktycznie widać różnicę między generacjami.

Czytaj dalej
Newsy

Zremasterowane gry z serii Dead Island nękane były przez te same błędy co oryginalne wydania. Czekaliśmy na wydanie aktualizację, która poprawiłaby chociaż część z nich. Łatka się pojawiła, ale poprawia niezbyt dużo.

Czytaj dalej

Od wczoraj na rynku dostępne jest Dead Island: Definitive Collection (PS4). W pudełku znajdziemy odświeżoną konkretnie pierwszą część Dead Island oraz kod na pobranie Riptide i mniejszej, chodzonej nawalanki 2D. Na dniach pojawi się także nasza recenzja.

Czytaj dalej

Dziś do Europy trafiło Dead Island: Definitive Collection (PS4), czyli kolekcja dwóch odświeżonych gier z zombiakami od polskiego Techlandu. Skoro wiemy już, że jakość remasterów jest na świetnym poziomie, zobaczmy zwiastun premierowy.

Czytaj dalej

Co prawda wczoraj wieczorem publikowaliśmy już jedno porównanie, ale lepiej spuścić na nie zasłonę milczenia jeśli popatrzymy na jakość zestawienia. Ekipa z Digital Foundry, czyli prawdziwi fachowcy porównali odświeżone Dead Island miedzy wersjami i trzeba przyznać, że ekipa Techlandu spisała się na medal.

Czytaj dalej

Jeśli wciąż wahacie się nad kupnem Dead Island: Definitive Collection (PS4), to być może materiał porównujący grafikę z trzech możliwych wersji gry rozwieje wasze wątpliwości. 

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED