Menu X
Menu X
PS4
Destiny 2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.9
Twoja ocena
5
Producent: Bungie
Wydawca: Activision
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Akcja, FPS
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 06.09.2017
Europa: 06.09.2017
Polska: 06.09.2017
6
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
44.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Destiny 2
289,- PLN
Recenzje

Powiedzieć, że Destiny 2 to najbardziej oczekiwana premiera tego roku, to jak nie powiedzieć nic. Destiny jechało na rozpędzonej marketingiem gigantycznej fali oczekiwań, ale niestety – w momencie premiery nie dowiozło. Gra z powodu problematycznego procesu tworzenia była po prostu biedna w zawartość. Destiny 2 na szczęście błędu poprzednika nie popełnia.

Czytaj dalej

DLC "Klątwa Ozyrysa" miało oczyścić atmosferę, jaka wytworzyła się wokół Destiny 2 od premiery. Ogromna rzesza niezadowolonych graczy liczyła, że pierwszy dodatek przyniesie im wystarczająco dużo zmian i nowej zawartości, by jakoś dociągnąć do wiosennego rozszerzenia. Niestety dla Bungie - jest tylko gorzej.

Czytaj dalej
Newsy

Destiny 2 w 2018 roku się zmieni i to znacząco. Bungie na swoim blogu ujawniło wszystkie planowane zmiany w grze. A te obejmują między innymi powrót do PvP 6 na 6 wraz z prywatnymi meczami, stopniowe odejście od mikrotransakcji w Eververse i lepszy system nagród.

Czytaj dalej

Destiny 2, tak jak poprzednik, zamierza świętować walentynki za sprawą wydarzenia Crimson Days. Część zawartości znajduje się już w grze i zdradza kilka elementów, które szykuje Bungie.

Czytaj dalej

Destiny 2 po wczorajszej konserwacji serwerów wreszcie pozwala osobom bez kupionego dodatku Klątwa Ozyrysa brać udział m.in. w Żelaznej Chorągwi.

Czytaj dalej

Destiny 2 nie będzie dzisiaj dostępne przez parę godzin, także koniecznie dopasujcie sobie grafik, jeśli macie zamiar pograć po południu.

Czytaj dalej

Destiny 2 w 2018 roku doczeka się kolejnych zmian. Następny pracownik Bungie zapewnił fanów, że studio słucha krytyki i będzie wprowadzać zmiany. Tym razem dotkną one Eververse, nagród z aktywności i w dalszej perspektywie - schowka.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED