Menu X
Menu X
PS4
Conan Exiles
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Funcom
Wydawca: Funcom
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Otwarty Świat
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 08.05.2018
Europa: 08.05.2018
Polska: 08.05.2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Newsy

Conan Exiles zdąży dotrzeć jeszcze przed końcem pierwszej połowy 2018 roku. Twórcy opublikowali nowy zwiastun oraz zrzuty ekranu. Zdradzono nam również datę premiery i istnienie edycji kolekcjonerskiej.

Czytaj dalej

Conan Exiles właśnie przestało być grą niezależną. Twórcy pochwalili się nawiązaniem wielkiej współpracy oraz podzielili kilkoma informacjami. Gra wyjdzie w pudełku i wiemy kiedy mniej więcej zadebiutuje na rynku.

Czytaj dalej

Conan Exiles w ramach wczesnego dostępu sprawdziło więcej ludzi, niż przewidywali twórcy. Dzięki raportowi finansowemu z poprzedniego roku, zostały również ujawnione plany odnośnie najnowszej produkcji Funcom.

Czytaj dalej

Conan Exiles umożliwi graczom wybranie wielkości nie tylko piersi - w wypadku gry płcią piękną - ale też wielkości członka. Po co to wszystko? Deweloper postanowił wytłumaczyć.

Czytaj dalej

Conan Exiles nie trafi na PlayStation 4 w najbliższym czasie, jednak możemy być prawie pewni, że prędzej czy później to się stanie. Skoro tak, to przyjrzyjmy się czym twórcy kuszą na niecały tydzień przed PC-tową premierą. 

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED