Menu X
Menu X
PS4
Battle Chasers: Nightwar
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.3
Twoja ocena
5
Producent: Airship Syndicate
Wydawca: THQ Nordic
Polski dystrybutor: CDP
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: RPG, Dungeon crawler, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 03.10.2017
Europa: 03.09.2017
Polska: 03.10.2017
  • PEGI 16
  • Narkotyki
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Battle Chasers: Nightwar
111,60 PLN
Recenzje

Battle Chasers: Nightwar to przedstawiciel niegrywalnego dla wielu gatunku jRPG. Amerykańscy twórcy poradzili sobie jednak na tyle sprawnie z tworzeniem gry, że tytuł jest łatwy do nauczenia się dla każdego, a dodatkowo zachwyca wspaniałym uniwersum.

Czytaj dalej
Newsy

Battle Chasers: Nightwar to nowa produkcja byłych członków studia Nordic Games, które stworzyło serię Darksiders. Tym razem twórcy spróbują sił w gatunku turowych RPG. Właśnie poznaliśmy datę premiery tego ciekawie zapowiadającego się projektu.

Czytaj dalej

Byli członkowie studia Nordic Games (Darksiders (PS3)) postanowili spróbować swoich sił w gatunku turowych RPG-ów. Mamy świeżą rozgrywkę z komiksowego Battle Chasers: Nightwar (PS4).

Czytaj dalej

Powstające już jakiś czas Battle Chasers: Nightwar (PS4) także pojawiło się na targach E3, dzięki czemu możemy zobaczyć najświeższy materiał prezentujący rozgrywkę w tym ciekawym RPG-u.

Czytaj dalej

Od 1998 roku wydano tylko dziewięć części komiksu Battle Chasers, a do tego twórcy pozostawili czytelników z niedokończoną historią, Po 15 latach od ostatniego numeru postanowiono kontynuować historię w turowym RPG-u Battle Chasers: Nightwar (PS4).

Czytaj dalej

Joe Madueria po uzbieraniu z ekipą Airship Syndicate kasy na Battle Chasers: Nightwar (PS4) przystąpił do ostrych prac nad grą. Dzisiaj zobaczyć możemy kolejny zwiastun produkcji.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED