Menu X
Menu X
PS4
Hob
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Runic Games
Wydawca: Runic Games
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 26.09.2017
Europa: 26.09.2017
Polska: 26.09.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Hob
84,- PLN
Recenzje

Hob to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier niezależnych tego roku. Twórcy Torchlight przygotowali grę tajemniczą, z wyjątkowym stylem graficznym i łączącą w sobie mechaniki znane z kilku różnych gatunków. Czy to znaczy, że Hob jest perełką?

Czytaj dalej
Newsy

Kolejna smutna wiadomość. Następne studio słynące z tworzenia ciekawych gier zostaje zamknięte. Powód? Polityka wydawcy, który skupia się na grach w formie usługi.

Czytaj dalej

Hob to dzieło producentów, którzy dostarczyli graczom popularną grę Torchlight. Tym razem otrzymamy tytuł skupiony na eksploracji nietypowego świata i rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek.

Czytaj dalej

Hob otrzymało nowy materiał wideo, na którym twórcy dzielą się z graczami swoim unikalnym podejściem do opowiadania historii. Poruszono również temat inspiracji i rolę specjalnych, duchowych pomocników.

Czytaj dalej

Hob to produkcja niezależnego studia Runic Games inspirowana starszymi odsłonami The Legend of Zelda, co widać po konstrukcji rozgrywki. Twórcy przygotowują magiczną wyprawę pełna wymyślnych zagadek i walki, a wszystko to ukazane w izometrycznym rzucie kamery.

Czytaj dalej
Hob otrzymuje nowy, nastrojowy zwiastun Gry 1
15.02.2017 17:25
Hob otrzymuje nowy, nastrojowy zwiastun
Radek Herda | PS4 |

Hob jest produkcją niezależnego studia Runic Games, które jest odpowiedzialne również za popularną serię gier hack'n'slah Torchlight. Dzisiejszy zwiastun potwierdza rok premiery.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL