Menu X
Menu X
PS4
World of Final Fantasy
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 24.10.2016
Europa: 28.10.2016
Polska: 28.10.2016
  • PEGI 12
  • Przemoc
35
Posiadaczy gry
48%
Średnia ukończenia
6
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
World of Final Fantasy
249,- PLN
Recenzje

Gdy po 27 godzinach skończyłem World of Final Fantasy (PS4), czułem się, jakbym ledwo co wrócił z wycieczki, w trakcie której przypominano mi najlepsze momenty mojego dzieciństwa. Nigdy nie ukrywałem, że seria Final Fantasy ma w moim sercu specjalne miejsce, co często prowadziło do bolesnego obcowania ze średnio udanymi grami. Na szczęście World of Final Fantasy (PS4) trafia idealnie do takich osób jak ja i nie zawodzi.

Czytaj dalej
Newsy

World of Final Fantasy nieustannie jest rozwijane i poprawiane przez Square Enix. Wkrótce dostaniemy aktualizację 1.03, która doda do gry kilka przydatnych opcji, a także kolejnego, darmowego summona.

Czytaj dalej

World of Final Fantasy na PlayStation 4 Pro działało nie do końca tak, jak powinno. A przynajmniej jak działało na zwykłej wersji PS4. Po premierze PS4 Pro okazało się, że gra ma problemy z efektem rozmycia, co skutkowało złą jakością obrazu.

Czytaj dalej

World of Final Fantasy (PS4) okazało się rewelacyjnym spin-offem (8,5/10 w naszej recenzji), stanowiącym przy okazji piękną laurkę dla wieloletnich fanów serii. Teraz do PS Store trafił specjalny motyw dla menu PlayStation 4.

Czytaj dalej

Nasze Pokemony, czyli World of Final Fantasy (PS4), otrzymają łatkę, z której w końcu skorzystają posiadacze PlayStation 4 Pro, ale również cała reszta graczy ze zwykłym PS4 i Vitą. Cóż takiego szykują twórcy?

Czytaj dalej

Ostatnia prosta! Jeśli trenowanie i walka stworkami w wersji demonstracyjnej gry World of Final Fantasy (PS4) przypadło Wam do gustu, od dzisiaj można kupić pełną wersję. Twórcy przygotowali z tej okazji zwiastun.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
17.1%
True Grymoirian
Obtained every trophy.
Srebro
średnie
48.6%
The End?
Reached an ending.
Brąz
częste
94.3%
Mirage Keeper
Imprismed your first Mirage.
Brąz
częste
68.6%
Mirage Collector
Recorded a large number of Mirages in the Mirage Manual.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL