Menu X
Menu X
PS4
South Park: The Fractured but Whole
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft San Francisco
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.10.2017
Europa: 17.10.2017
Polska: 17.10.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
South Park: The Fractured but Whole
289,90 PLN
Recenzje

South Park: Fractured but Whole było na szczycie mojej listy życzeń od pierwszej zapowiedzi. Wielokrotnie odsuwana premiera pozwalała jednak zwątpić w jakość finalnego produktu, który w końcu zagościł na mojej konsoli. Czy jest tak dobry jak poprzednik? Czy jest równie zabawny? A przede wszystkim – czy jest wart Waszych pieniędzy?

Czytaj dalej
Newsy

South Park: The Fractured but Whole to obowiązkowy zakup dla każdego fana tego animowanego serialu. Pierwsze oceny nie pozostawiają złudzeń, że jest to tytuł z górnej półki.

Czytaj dalej

Wraz z premierą South Park: The Fractured but Whole pojawi się przepustka sezonowa, której kupno upoważni do pobrania dodatkowej zawartości. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły tego karnetu na dodatki.

Czytaj dalej

Pierdnij i traf do South Park: The Fractured But Whole. Twórcy przedstawiają oryginalny konkurs, który pozwoli w śmierdzący sposób upamiętnić jednego szczęśliwego gracza.

Czytaj dalej

Pierwsza płyta z South Park: The Fractured But Whole została wypalona. Oznacza to, że gra jest już ukończona i nic nie zagrozi jej premierze. Twórcy udostępnili z tej okazji nowy zwiastun.

Czytaj dalej

South Park: The Fractured But Whole obiecało trudniejszy poziom rozgrywki pod warunkiem, że zamiast białej postaci stworzymy czarnoskórą. Jak się okazuje, nie jest to do końca prawda.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED