Menu X
Menu X
PS4
Godzilla
Ocena gry
Ocena PSSite
5.5

Recenzja
Ocena społeczności
4.0
Twoja ocena
5
Producent: Namco Bandai
Wydawca: Bandai Namco
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 14.07.2015
Europa: 17.07.2015
Polska: 17.07.2015
15
Posiadaczy gry
35%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Godzilla
79,- PLN

Godzilla to trzecioosobowa destrukcja miasta w skórze najpopularniejszego japońskiego potwora. Gracz do wyboru ma odmienne wersje Godzilli z bogatej filmografii olbrzyma i stoczymy walki z największymi gwiazdami kina ogromnych okropieństw, jak Jet Jaguar, Mothra, King Ghidoraha i Mechagodzilla.

Recenzje

Kaiju. Król Potworów. Po prostu Godzilla. Niezależnie od wieku, nie ma chyba osoby, która nie znała by tego kultowego potwora z japońskiej wytwórni filmowej Toho. Trafił do gromnej liczba filmów, a do tego wielu gier, które odnosiły różne wyniki. Bandai Namco postanowiło powrócić do tematu kaiju i w sprzedaży pojawiła się Godzilla. Czy warto grze dać szansę?

Czytaj dalej
Newsy

Godzilla w 2015 roku pojawiła się na PS3 i PS4. Bandai Namco korzystając z debiutu nowego filmu i animacji, postanowiło pozyskać licencję i na szybko wydać grę. Ta szału nie robiła, ale dla fanów Króla Potworów - lepszy rydz niż nic.

Czytaj dalej

Już jutro na naszych łamach pojawi się recenzja kolejnej niszowej gry Bandai Namco. Mowa tutaj o Godzilla (PS4), które pojawiło się na konsolach Sony w zeszłym tygodniu.

Czytaj dalej

Na rynku debiutuje Godzilla (PS4) - niskobudżetowy projekt Bandai Namco, którego platformami docelowymi są PS3 i PS4.

Czytaj dalej

Nie ulega wątpliwości, że Godzilla (PS4) będzie kandydować do miana najbrzydszej gry na PlayStation 4 (z wykluczeniem indyków). Jednak na pewno znajdzie swoje wąskie grono fanów.

Czytaj dalej

Parę dni temu mogliśmy zobaczyć najnowszy zwiastun przedstawiający zmierzającą do Europy i Ameryki Północnej grę traktująca o Królu Potworów. Co prawda Godzilla (PS3) w wersji na PlayStation 3 pojawiła się już w Japonii, ale Bandai Namco nie poprzestaje na kraju potomków samurajów, postanawiając przekonać resztę świata do swojej produkcji za pomocą nowych zrzutów ekranu.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
0%
GODZILLA
Earn all trophies.
Brąz
częste
86.7%
The Scars of Disaster
Finish the tutorial.
Brąz
częste
86.7%
Recurring Nightmare
Go ashore for the first time in God of Destruction mode.
Brąz
średnie
46.7%
Path of Humanity
Clear Stage 7 in God of Destruction mode.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED