Menu X
Menu X
PS4
Hellblade: Senua's Sacrifice
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: Ninja Theory
Wydawca: Ninja Theory
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Slasher
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Obsługa VR: Tak
Premiery
Świat: 08.08.2017
Europa: 08.08.2017
Polska: 08.08.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
5
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Hellblade: Senua's Sacrifice
125,- PLN

Hellblade: Senua's Sacrifice to nowy projekt twórców Heavenly Sword, który najprawdopodobniej będzie slasherem w klimatach celtyckich mitów. Bohaterka Senua wybiera się w osobistą podróż do piekielnego podziemnego świata.

Recenzje

Hellblade to gra nietypowa, ale nie decyduje o tym mechanika. To, co stanowi o jej wyjątkowości, to przede wszystkim chora psychicznie bohaterka oraz mocny klimat czerpiący garściami z nordyckiej i celtyckiej mitologii. Jak to wszystko sprawdza się w praktyce?

Czytaj dalej
Newsy

Hellblade: Senua's Sacrifice zdobyło szturmem ranking sprzedaży PS Store i pokonało silną konkurencję w postaci Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Zobaczcie jakie gry najchętniej wybierali gracze w sierpniu.

Czytaj dalej

Hellblade to solidnie wykonana gra i nie miała wielu błędów. Twórcy jednak wcześniej wypuścili jedną łatkę, która poprawiła błędy i balans walki. Teraz pojawiła się druga łatka, my przedstawiamy zmiany.

Czytaj dalej

Hellblade: Senua's Sacrifice zostało połatane za sprawą pierwszej aktualizacji. Ta eliminuje szereg błędów i wprowadza zmiany w balansie rozgrywki.

Czytaj dalej

Hellblade pojawiło się wczoraj i wzbudziło niemałe poruszenie. Zarówno jeśli chodzi o oceny jak i wieść o usuwanym pliku zapisu, jeśli gracz umiera zbyt często. Pytanie brzmi czy to rzeczywiście prawda.

Czytaj dalej

Hellblade dostępne jest od dzisiaj. Są już pierwsze recenzje, opinie i wszystko wskazuje na to, że dostaliśmy kawał świetnej gry niezależnej. Pozostaje jeszcze kwestia działania na różnych sprzętach. Oto porównanie.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED