Menu X
Menu X
PS4
Hellblade: Senua's Sacrifice
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.1
Twoja ocena
5
Producent: Ninja Theory
Wydawca: Ninja Theory
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Slasher
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Obsługa VR: Tak
Premiery
Świat: 08.08.2017
Europa: 08.08.2017
Polska: 08.08.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
3
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Hellblade: Senua's Sacrifice
125,- PLN

Hellblade: Senua's Sacrifice to nowy projekt twórców Heavenly Sword, który najprawdopodobniej będzie slasherem w klimatach celtyckich mitów. Bohaterka Senua wybiera się w osobistą podróż do piekielnego podziemnego świata.

Recenzje

Hellblade to gra nietypowa, ale nie decyduje o tym mechanika. To, co stanowi o jej wyjątkowości, to przede wszystkim chora psychicznie bohaterka oraz mocny klimat czerpiący garściami z nordyckiej i celtyckiej mitologii. Jak to wszystko sprawdza się w praktyce?

Czytaj dalej
Newsy

Hellblade: Senua's Sacrifice zostało połatane za sprawą pierwszej aktualizacji. Ta eliminuje szereg błędów i wprowadza zmiany w balansie rozgrywki.

Czytaj dalej

Hellblade pojawiło się wczoraj i wzbudziło niemałe poruszenie. Zarówno jeśli chodzi o oceny jak i wieść o usuwanym pliku zapisu, jeśli gracz umiera zbyt często. Pytanie brzmi czy to rzeczywiście prawda.

Czytaj dalej

Hellblade dostępne jest od dzisiaj. Są już pierwsze recenzje, opinie i wszystko wskazuje na to, że dostaliśmy kawał świetnej gry niezależnej. Pozostaje jeszcze kwestia działania na różnych sprzętach. Oto porównanie.

Czytaj dalej

Hellblade wygląda bardzo ciekawie, zwłaszcza jeśli chodzi o klimat. Walka może co niektórych odrzucić, ale to co nawet wkurza niektórych, to fakt, że gra usuwa zapis osobom, które giną zbyt często.

Czytaj dalej

Hellblade to intrygująca gra niezależna. To co przyciąga uwagę to wyjątkowy klimat i tematyka, ale jak jest z innymi elementami? W Sieci pojawiają się pierwsze recenzje.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED