Menu X
Menu X
PS4
ABZÛ
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
8.5
Twoja ocena
5
Producent: Giant Squid
Wydawca: 505 Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Przygodowa, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 02.08.2016
Europa: 02.08.2016
Polska: 02.08.2016
  • PEGI 7
  • Przemoc
  • Strach
31
Posiadaczy gry
51%
Średnia ukończenia
7
Ukończyło
1.5h
Czas ukończenia
1.0
Poziom trudności trofeów
ABZÛ
84,- PLN

ABZÛ to produkcja osoby odpowiedzialnej za stylistykę gry Podróż (PS3), która podobnie do niej stawia na poznawanie świata bez żadnych podpowiedzi. Tytuł gry odnosi się do koncepcji pochodzącej z mitologii sumeryjskiej. ABZÛ jest kombinacją dwóch starożytnych słów: Ab, znaczącego ocean, oraz Zu, czyli wiedzy. Tak więc ABZÛ to nic innego, jak ocean wiedzy. Na jego dnie główny bohater odnajdzie odpowiedzi na pytania zadawane przez ludzkość od setek lat - przede wszystkim skąd pochodzimy i czy istnieje inna cywilizacja oprócz naszej.

Newsy

Ekipa Giant Squid niespodziewanie wypuściła wczoraj aktualizację ABZÛ (PS4), która dodaje grze wsparcie dla PlayStation 4 Pro, a także poprawka kilka błędów.

Czytaj dalej

O ABZÛ (PS4) pisaliśmy dzień przed cyfrową premierą 1 sierpnia. Od tamtej pory o grze trochę słuch zaginął, ale dość powiedzieć, że produkcja została dość ciepło przyjęta przez krytykę. Dziś zaś wydawca zapowiedział, że tytuł pojawi się w sprzedaży w wersji pudełkowej.

Czytaj dalej

Nawet najpiękniejsza gra nie będzie kompletnym dziełem bez odpowiedniej muzyki. Przy produkcji ścieżki dźwiękowej do ABZÛ (PS4) udział wzięła całą orkiestra. Oto jak wyglądały sesje nagraniowe.

Czytaj dalej

2 sierpnia do sprzedaży trafi ABZÛ (PS4). Wydawca gry, 505 Games przygotował nowy zwiastun, który skupia się na warstwie muzycznej gry.

Czytaj dalej

Chcielibyście przemierzyć morskie głębiny, ale wyprawa w pełnym sprzęcie do nurkowania nie jest najwyżej na liście rzeczy do zrobienia? Taką opcję ma nam niedługo dać ABZÛ (PS4). Mamy nowe fragmenty rozgrywki.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
77.4%
Breach
Leap from the water.
Brąz
średnie
41.9%
Ballet
Perform a flip while riding a creature.
Brąz
częste
87.1%
Jetstream
Burst 15 fish schools in the jetstream.
Brąz
częste
77.4%
Food Chain
Witness predation while meditating.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED