Menu X
Menu X
PS4
Bloodborne
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
9.3
Twoja ocena
5
Producent: From Software
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Polski dystrybutor: Sony Computer Entertainment Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: RPG, RPG Akcji
Liczba graczy: 1-3
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 24.03.2015
Europa: 25.03.2015
Polska: 25.03.2015
  • PEGI 18
900
Posiadaczy gry
58%
Średnia ukończenia
143
Ukończyło
63.3h
Czas ukończenia
10
Poziom trudności trofeów
Bloodborne
145,- PLN
Recenzje

W świecie gier wideo jesteśmy nieustannie karmieni obietnicami na temat tego, co zobaczymy po premierze danego tytułu. Informacje o zawartości Bloodborne były stosunkowo skromne, ale też złożono nam liczne obietnice rozpalające wyobraźnie graczy, które... okazały się zaledwie wierzchołkiem góry wspaniałości, jakie oferuje Bloodborne.

Czytaj dalej

„The Old Hunters” jest pierwszym i prawdopodobnie ostatnim pełnoprawnym rozszerzeniem do Bloodborne. Czy ilość zawartości usprawiedliwia cenę dodatku?

Czytaj dalej
Newsy

Bloodborne skrywa w sobie wiele sekretów. Ostatnio pokazywaliśmy wam materiał ze skasowanymi przeciwnikami, zapowiadając kolejne materiały. Dzisiaj mamy część drugą w której zobaczycie m.in. interesującego bossa.

Czytaj dalej

Bloodborne otworzyło się przed nami i wreszcie możemy poznać sekrety jednej z najlepszych gier dostępnych na PlayStation 4. Osoby, które grzebały od dłuższego czasu w kodzie gry znalazły 25 niewykorzystanych bossów, przeciwników i NPC-ów.

Czytaj dalej

Bloodborne to - podobnie jak pozostałe tytuły From Software - gra pełna tajemnic. Gdy wydawało się, że gracze odkryli wszystko co było do odkrycia, po prawie trzech latach od premiery odkryto obecność w grze nowego przeciwnika.

Czytaj dalej

Potencjalna zapowiedź drugiej odsłony niesamowicie udanego Bloodborne to zapewne najbardziej wyczekiwana wiadomość niejednego posiadacza PlayStation 4. Fani muszą nadal uzbroić się w cierpliwość, ale w międzyczasie otrzymają możliwość zapoznania się z komiksem.

Czytaj dalej

Bloodborne to świetny tytuł ekskluzywny od mistrzów z From Software. Gra wciąż cieszy się dużą popularnością, ale wychodzi na to, że aktywnie grający będą musieli zrobić sobie przerwę od grania w Sieci - szykuje się konserwacja serwera.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
29.8%
Bloodborne
All trophies acquired. Hats off!
Złoto
średnie
33.9%
Hunter's Essence
Acquire all hunter weapons.
Złoto
średnie
40.7%
Hunter's Craft
Acquire all special hunter tools.
Srebro
częste
52.1%
Weapon Master
Acquire a weapon of the highest level.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED