Menu X
Menu X
PS One
Tekken 3
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
9.2
Twoja ocena
5
Producent: Namco
Wydawca: Namco
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Bijatyka
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 26.03.1998
Europa: 12.09.1998
Polska: Nie wydano
45
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów

Tekken 3 był ostatnią częścią serii, jaka ukazała się na pierwszym PlayStation. Jednocześnie stając się dla wielu "królem" gatunku za czasów szaraka, a nawet i długo po jego latach świetności.

W zarodku Tekken 3 korzystał z systemu wypracowanego poprzez poprzednie dwie odsłony, jednak poprzez kilka zmian wzniósł go na całkowicie inny poziom. Kompletnej przebudowanie poddano trzecią oś poruszania się postaci. Nadano tym samym głębi pojedynkom, umożliwiono pełną kontrolę na polu walki i znacznie zwiększono możliwości unikania oraz kontrowania ciosów. Kolejnym elementem przebudowanym względem wcześniejszych odsłon był gra w powietrzu. Wyskoki postaci stały się bardziej realne, a ich wysokość odpowiednio dopasowana. Przestały być one tym samym idealnym unikiem "wszystkiego" i uwypukliło znaczenie side-stepów. Wiele ciosów zostało podrasowanych, stając się lepszymi elementami juggli.
Wszystko w grze zostało udoskonalone i unowocześnione. Od oprawy graficznej, muzycznej i animacji, po tryby gry. Tekken 3 zdeklasował konkurencję i po dziś dzień jest wspominany jako killer "kanapowego mordo-klepania".

Fabularnie historia kolejny raz kręci się wokół rodziny Mishima, a w jej epicentrum znajdują się Heihachi, Jin Kazama (dziecko Jun Kazama i Kazuya Mishima) oraz Ogre, pradawna postać, której siłę chce pozyskać Heihachi. Fabuła raczej na kolana nie powala i utrzymuje poziom serii.

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL