Menu X
Menu X
PS4
Far Cry 4
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Otwarty Świat, FPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 18.11.2014
Europa: 18.11.2014
Polska: 18.11.2014
  • PEGI 18
1,089
Posiadaczy gry
57%
Średnia ukończenia
56
Ukończyło
42.5h
Czas ukończenia
3.0
Poziom trudności trofeów
Far Cry 4
59,- PLN
79,- PLN

Far Cry 4 przeniesie nas do Himalajów, gdzie w tamtejszym regionie Kyrat rządzi samozwańczy król despota Pagan Min. Gracz w skórze Ajaya Ghale'a przybywa na miejsce, by spełnić ostatnie życzenie swojej matki. Gracz wrzucony zostaje do otwartego świata z bogatą florą i fauną oraz szerokim wachlarzem broni i pojazdów. Dużą rolę odgrywają dzikie słonie, które nie tylko są zagrożeniem dla bohatera, ale również dla wrogich fortyfikacji, gdyż możemy wbić do nich na grzbiecie ogromnego zwierzęcia. Dostępny jest tryb kooperacji, który nie jest już ograniczony do osobnych misji, a każdy egzemplarz gry zawiera dziesięć dwugodzinnych przepustek dla znajomych, by pograć z nimi w co-opie, przy czym znajomy nie potrzebuje własnej kopii gry.

Recenzje

Ujeżdżanie słoni, mityczne tygrysy, szał zabijania z łukiem w rękach i strzelający sobie samojebki czarny charakter. Co prawda nie dowiemy się, jaka jest definicja szaleństwa, ale i tak jest fajnie.

Czytaj dalej
Newsy

Myślicie nad zostaniu Plusowcem? Ruszyła promocja dla nowych członków - przy zakupie 12 miesięcy otrzymacie bezpłatnie Far Cry 4.

Czytaj dalej

Kupiłeś Far Cry 4 (PS4)? Jeśli nie posiadasz DLC, to nie jest to oczywiście finalna edycja, ale nie ma co się martwic. Ta już została zapowiedziana przez Ubisoft.

Czytaj dalej

To o czym wiedziało większość ludzi - wreszcie znalazło potwierdzenie w słowach pracownika Ubisoftu, który odpowiadał za tworzenie Far Cry 4 (PS4). Tak, PS3 ograniczało deweloperów i nakładało kajdany na wersję lądującą na PS4.

Czytaj dalej

A na nim prawie siedem minut rozgrywki z nadchodzącego rozszerzenia Valley of Yetis do Far Cry 4 (PS4). Obejrzymy na nim nową mapę, tytułowego Yeti, a także poznamy trochę fabuły, co świetnie może pomóc nam w decyzji na temat zakupu.

Czytaj dalej

Nie jest to duża niespodzianka, gdyż twórcy Far Cry 4 (PS4) wspominali już o tym jeszcze przed premierą. W nadchodzącym rozszerzeniu Valley of the Yeti’s wreszcie będziemy mogli spotkać te tajemnicze istoty.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
32.9%
Master Of Kyrat
Obtain all the Trophies.
Brąz
częste
66.8%
Deliver Us From Evil
Liberate 12 Outposts (Campaign only).
Srebro
częste
55.3%
All Clear
Liberate all Outposts (Campaign only).
Brąz
częste
87.8%
Tread Lightly
Liberate any Outpost without triggering an alarm in any mode (Campaign only).
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL