Menu X
Menu X
PS4
Rocket League
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.4
Twoja ocena
5
Producent: Psyonix
Wydawca: Psyonix
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-12
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 07.07.2015
Europa: 07.07.2015
Polska: 07.07.2015
  • PEGI 3
  • Online
1,305
Posiadaczy gry
36%
Średnia ukończenia
14
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Rocket League
84,- PLN

Rocket League jest sequelem Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars (PS3), który przeniesie na PlayStation 4 nietypowe połączenie piłki nożnej ze sterowanymi zdalnie samochodzikami. Autka wyposażone są w przyspieszenie rakietowe, a na planszach pojawiają się power-upy ułatwiające wrzucenie piłki przeciwnej bramki.

Recenzje

Czy kiedykolwiek stanęliście przed dylematem „pocisnąć ludzi w Fifie czy upokorzyć kogoś w Driveclubie”? Fajnie tak zmierzyć się z kimś przez Sieć, ale fan piłki nożnej i wyścigów musiał do tej pory decydować się tylko na jedną z tych dyscyplin. Już nie musi, bo dostaliśmy połączenie obu – oto Rocket League.

Czytaj dalej
Newsy

Rocket League nie zwalnia tempa i już wkrótce nadjedzie z nową zawartością. Będziemy mogli ją odblokować podczas wydarzenia Frosty Fest.

Czytaj dalej

Rocket League na początku grudnia otrzyma paczkę dodatków nawiązujących do futurystycznego stylu rodem z lat osiemdziesiątych. W zestawie nowy pojazd, ale też dodatki dla naszych maszyn.

Czytaj dalej

Rocket League bije rekordy popularności. Tym samym Warner Bros. postanowiło przejąć prawa do dystrybucji pudełkowej i zaoferować wznowione wydanie.

Czytaj dalej

Rocket League otrzyma drugą paczkę nawiązującą do kinowego hitu Szybcy i Wściekli. Dwa nowe samochody pojawią się już za niecały tydzień.

Czytaj dalej

Do Rocket League zmierza masa nowości. Twórcy w ramach nadchodzącej jesieni obdarują graczy dodatkową zawartością. Będzie to świetna okazja, aby wrócić do tego tytułu lub przygotować się na nadchodzący szósty sezon.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
średnie
27.7%
Virtuoso
Unlock All Trophies
Złoto
średnie
34.1%
Stocked
Collect all Items
Złoto
średnie
45.1%
Far, Far Away...
Drive a total of 500 km
Złoto
częste
52.9%
Super Victorious
Win a total of 30 games across any game mode
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED