Menu X
Menu X
PS4
Assassin's Creed Unity
Ocena gry
Ocena PSSite
7.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Polski dystrybutor: Ubisoft Polska
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1-8
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 11.11.2014
Europa: 13.11.2014
Polska: 13.11.2014
876
Posiadaczy gry
49%
Średnia ukończenia
67
Ukończyło
60h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Assassin's Creed Unity
119,90 PLN

Assassin's Creed Unity to odsłona asasyńskiej serii luźno opartych na faktach historycznych gier akcji, której ramy czasowe obejmują tym razem rewolucje francuską. Główny bohater Arno Dorian to osierocony syn asasyna, który wbrew swojej woli trafił do rodziny templariuszy i poprowadzi zbuntowanych Francuzów do rewolucji. Nowością jest tryb kooperacji pozwalający przechodzić misje w ekipie do czterech graczy naraz.

Recenzje

Seria Assassin’s Creed miała wraz z Unity zaliczyć szereg rewolucji – w mechanice, oprawie i podejściu do rozgrywki wieloosobowej. Podobnie jednak do dziejącej się w tle rewolucji francuskiej, każda z nich zakończyła się dość tragicznie.

Czytaj dalej

Mówią, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Co innego w sytuacji, w której „koń” jest formą odszkodowania za wypuszczenie zabugowanej gry. Z tego powodu właśnie w zęby zajrzeć trzeba, szczególnie gdy z pyska podejrzanie śmierdzi mimo licznych wizyt u weterynarza.

Czytaj dalej
Newsy

Przebieranie się za ulubione postacie z gier i tworzenie replik ikonicznych przedmiotów to jedne z ciekawszych zajęć, których mogą się podjąć fani elektronicznej rozrywki. Zerknijcie jak prezentuje się miecz Edenu z Assassin's Creed Unity (PS4)

Czytaj dalej

W wędrówce po wcześniejszych odsłonach serii Assassin's Creed, Ubisoft dotarł do wydanej rok temu części - Assassin's Creed Unity (PS4). Części, która miała być rewolucyjna, a stała się pośmiewiskiem świata gier.

Czytaj dalej

Ubisoft najwidoczniej przegapiło premierę własnej gry ponieważ dynamiczny motyw dla PlayStation 4 dopiero teraz trafił na cyfrowe półki PlayStation Store. Co więcej temat ukazujący Arno wiszącego na gzymsie wysokiego budynku zasilił jedynie amerykańską część sklepiku. Być może zmieni się to wraz z dzisiejszą aktualizacją.

Czytaj dalej

Jeden z użytkowników Reddita otrzymał szansę na zwiedzenie biura Ubisoft Montreal. W trakcie wycieczki dowiedział się od zespołu deweloperskiego, że premierowy stan Assassin's Creed Unity (PS4) niestety nie wynikał z odkrytych po premierze błędów.

Czytaj dalej

Pamiętacie jeszcze Assassin's Creed Unity (PS4)? Tak, ciężko zapomnieć. Niektórzy traumę mają do dziś, a jeszcze inni dobrze się przy tej produkcji bawili. A pamiętacie błękitne i złote skrzynie? Tych, których nie dało się otworzyć bez Companion App. Już można. Nowa aktualizacja zmieniła dużo rzeczy. Na plus!

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
15.4%
Master Assassin
Earn every Trophy.
Brąz
częste
92.9%
Youth In Versailles
Complete Memory Sequence 1.
Brąz
częste
89.8%
Rebirth
Complete Memory Sequence 2.
Brąz
częste
84.4%
First Blood
Complete Memory Sequence 3.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED