Menu X
Menu X
PS4
CounterSpy
Ocena gry
Ocena PSSite
7.0

Recenzja
Ocena społeczności
6.8
Twoja ocena
5
Producent: Dynamighty
Wydawca: Dynamighty
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Skradanka
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 19.08.2014
Europa: 20.08.2014
Polska: 20.08.2014
  • PEGI 16
  • Przemoc
563
Posiadaczy gry
32%
Średnia ukończenia
22
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
CounterSpy
54,- PLN

CounterSpy to produkcja niezależnego studia Dynamighty, w której wcielimy się w szpiega infiltrującego wrogie instalacje. Osadzona w klimacie Zimnej Wojny w latach '50 i '60, skupi się na zgrabny połączeniu skradanki, szpiegostwa i akcji.

Recenzje
Recenzja: CounterSpy (PS4) Recenzje gier 8
7.0
23.08.2014
Recenzja: CounterSpy (PS4)
Mateusz Greloch | PS4 |

Studio Dynamighty, które składa się z byłych pracowników takich ekip animacyjnych jak Pixar i LucasArts pokazało, że temat szpiegowania w okresie Zimnej Wojny może okazać się odpowiedni dla dzisiejszego odbiorcy. Owocem jest CounterSpy stworzone przy małym udziale Sony Computer Entertainment.

Czytaj dalej
Newsy

Wraz z jutrzejszą aktualizacją PS Store, do sprzedaży trafi CounterSpy (PS4), z funkcją Cross-Buy na trzy platformy. Gotowi powstrzymać dwa supermocarstwa przed aktywowaniem bomby atomowej?

Czytaj dalej

Myślicie o wakacyjnej pracy dorywczej? Co powiecie na zawód szpiega i możliwość powstrzymania supermocarstw przez zniszczeniem księżyca? Wiemy kiedy, wiemy za ile, mamy galerię, zwiastun i informacje na temat funkcji Cross-Buy na trzech platformach! Czego chcieć więcej?

Czytaj dalej

Wczoraj dotarła do nas obszerna galeriaCounterSpy (PS4). Dzisiaj możemy przyjrzeć się tej grze w ruchu, a jest na co patrzeć, gdyż ta nietypowa produkcja robi naprawdę dobre wrażenie. Poza zapoznaniem się z rozgrywką dostaliśmy też kilka informacji dotyczących tej produkcji.

Czytaj dalej

Infiltracja i sabotaż sprzętu przeciwnych mocarstw? Szpiegowanie w zwariowanym wydaniu CounterSpy (PS4) zmierza na trzy wiodące platformy Sony i ma się dobrze. Dowodem tego najnowsza galeria.

Czytaj dalej

Od niemal roku twórcy zimnowojennej skradanki CounterSpy nie przypominali o swoim tytule, by ujawnić dziś kolejną, po PS3 i PS Vita, platformę docelową i określić, kiedy gra wyląduje na naszych konsolach.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
częste
97.9%
Welcome to C.O.U.N.T.E.R.
Complete the tutorial.
Brąz
średnie
36.2%
Load Em Up
Equip all available slots with weapons.
Brąz
średnie
22.4%
Silent Killer
Execute 10 stealth takedowns in one mission.
Brąz
częste
50.6%
Sharpshooter
Execute 5 successful headshots in a row.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED