Menu X
Menu X
PS4
Trials Fusion
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
7.5
Twoja ocena
5
Producent: RedLynx
Wydawca: Ubisoft
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Zręcznościowa
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 15.04.2014
Europa: 16.04.2014
Polska: 16.04.2014
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Online
214
Posiadaczy gry
8%
Średnia ukończenia
1
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Trials Fusion
21,- PLN
79,- PLN

Znakomita seria zręcznościówek 2D na motocyklach w końcu na PlayStation. W Trials Fusion, opierając się na kontroli swojego jednośladu i fizyce, gracz ma za zadanie przejechać do końca pełnej przeszkód trasy. Sieciowe rankingi i rozbudowany edytor znacznie przedłuża żywotność gry, a odsłona Fusion niesie ze sobą futurystyczny design poziomów i pojazdów oraz możliwość wykręcania efektownych tricków.

Recenzje

Trialsy jakie są, każdy wie i widzi. Formuła produkcji stara jak świat, wciąż jest jednak żywa i chętnie podejmowana przez twórców. Ten typ gier szczególnie dobrze przyjął się na platformach mobilnych, ale na szczęście, studio RedLynx dba także o graczy konsolowych. Posiadacze Xboksów oraz komputerów osobistych ich produkcje znają już dobrze. Teraz przyszedł czas na podbój obozu Sony - nowa odsłona serii, Trials Fusion, pojawia się na PlayStation 4.

Czytaj dalej
Newsy

Czym jest tajemnicze "Trials of Blood Dragon"? Kontynuacją Far Cry® 3: Blood Dragon (PS3) w stylu Trials Fusion (PS4). Z czołgami, jetpackami i strzelaniem podczas jazdy motorem.

Czytaj dalej

Pamiętacie jeszcze zabawny spin-off Far Cry® 3: Blood Dragon (PS3)? Jeśli chodzi o serię Far Cry to na razie nie zobaczymy tam ponownie neonowych smoków, ale tego pomysłu mają zamiar skorzystać motocyklowe akrobacje Trials.

Czytaj dalej

Ogromna żywotność Trials Fusion (PS4) spowodowana jest głównie dzięki bogatemu edytorowi torów, w którym gracze potrafią wyczyniać istne cuda. Teraz biblioteka dodatkowych poziomów poszerzy się jeszcze bardziej, gdyż będziemy mogli czerpać ze wszystkich platform.

Czytaj dalej

Tegoroczne targi E3 przyniosły dziwaczny zwiastun z kotem ujeżdżającym jednorożca na tle wybuchów i tęcz. Dowiedzieliśmy się, że było to związane z DLC do Trials Fusion (PS4), a teraz mamy fragmenty rozgrywki i wszystko stało się jasne.

Czytaj dalej

Moda na kiczowate lata 80. w pełni. Ekipa Redlynx postanowiło wskoczyć na falę sentymentu i kiczu zapowiadając nowy dodatek do Trials Fusion (PS4) - Awesome Level Max.

Czytaj dalej
Trofea
Brąz
średnie
48.6%
I Like What You've Done There
Post a time on another player's created track
Brąz
rzadkie
4.7%
The Bike is Your Hula Hoop
Score 20,000 points from one jump on an FMX track
Srebro
średnie
38.3%
Scrooging Around
Earn 24 Gold medals
Brąz
rzadkie
9.8%
Quadratic
0-fault Fusion Factory with the Quad Bike
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL