Menu X
Menu X
PS4
The Evil Within
Ocena gry
Ocena PSSite
6.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.3
Twoja ocena
5
Producent: Tango Gameworks
Wydawca: Bethesda Softworks
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Horror
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 14.10.2014
Europa: 14.10.2014
Polska: 14.10.2014
  • PEGI 18
275
Posiadaczy gry
23%
Średnia ukończenia
6
Ukończyło
22h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Evil Within
79,- PLN

The Evil Within to produkcja Shinjiego Mikami, który wraca do tworzenia survival horrorów pod skrzydłem Bethesdy. Produkcja ma połączyć japońską szkołę straszenia niepokojem, z europejsko-amerykańskim klimatem gore w którym powykręcane kreatury nie będą miały litości dla nas. Historia opowie nam o detektywie Sebastianie, który wraz z kompanami wyrusza zbadać tajemnicze mordy w miejskim szpitalu psychiatrycznym. Tak zaczyna się koszmar bohatera. Nasz koszmar...

Recenzje

The Evil Within przed premierą sprawiał wrażenie, że ma szansę zapisać się złotymi literami w gatunku gier survival horror. Zewsząd byliśmy karmieni obietnicami odświeżenia tego rodzaju produkcji, a przed nami były kreślone wspaniałe wizje cudownej zabawy i strachu, którego nie doświadczyliśmy nigdy wcześniej. W skrzyni ze skarbami miał znajdować się Święty Graal, który ostatecznie okazał się brudnym i cuchnącym alkoholem pękniętym kubkiem.

Czytaj dalej

Zapraszam jak na razie do wstępnej ale prawie ostatecznej recenzji.

Czytaj dalej
Newsy

W naszej recenzji survival horror The Evil Within (PS4) zdobył 6 oczek na 10 możliwych, więc nie wypadł on najgorzej, jednak czy tytuł sprzedał się na tyle dobrze, by pojawiła się jego kontynuacja? 

Czytaj dalej

Jeśli odkładaliście zakup The Evil Within (PS4), to wychodzi na to, że słusznie czekaliście. Francuski oddział Amazonu w swojej ofercie umieścił wydanie Gry Roku najnowszej gry Shinjiego Mikamiego.

Czytaj dalej

Czarne pasy na górze i dole ekranu według twórców gier miały dostarczać kinowych wrażeń. O ile w The Order 1886 (PS4) dodają one kinowego odczucia z uwagi na charakter gry, o tyle w The Evil Within (PS4) ich obecność jest mało zrozumiana.

Czytaj dalej

Czy grając w The Evil Within (PS4) zastanawialiście się, jak by to było kontrolować psychopatycznego Keepera? Dzisiejsze DLC "The Executioner" umożliwi powrót do Victoriano Estate i wcielenie się w mordercę.

Czytaj dalej

Ostatnie rozszerzenie do The Evil Within (PS4) nie daje o sobie zapomnieć. DLC Executioner dostało kolejny zwiastun, na którym możemy zobaczyć fragmenty samej rozgrywki.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
2.9%
Pure Evil
Unlocked all trophies for The Evil Within.
Brąz
częste
53.1%
First Step into Darkness
Complete the game on Casual difficulty.
Srebro
średnie
33.1%
Another Day on the Job
Complete the game on Survival difficulty.
Srebro
rzadkie
3.6%
Master of Horror
Complete the game on Nightmare difficulty.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED