Menu X
Menu X
PS4
Hohokum
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
6.1
Twoja ocena
5
Producent: Honeyslug Ltd.
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Zręcznościowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 12.08.2014
Europa: 13.08.2014
Polska: 13.08.2014
71
Posiadaczy gry
46%
Średnia ukończenia
9
Ukończyło
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Hohokum
54,- PLN

Hohokum to kolejna gra studia Honeyslug, która trafi na konsole przenośne, konsolowe nowej i mijającej generacji. W tej specyficznej produkcji sterujemy wężykiem na którym jeździć mogą mieszkańcy krainy w której się znajdujemy. Naszym celem jest ich zebranie wraz z potrzebnymi do ukończenia planszy przedmiotami.

Recenzje

Jestem wielkim fanem produkcji niesamowicie dziwnych. Na PlayStation 2 zakochałem się w Katamari Damacy, na PS3 zauroczyło mnie Noby Noby Boy™ (PS3). Na tej generacji konsol taką rolę spełniło rok temu Hohokum. Bez wątpienia jest to najdziwniejsza produkcji nich wszystkich, długo balansująca między oryginalnością, a kompletnym brakiem grywalności. Pierwsze 30 minut z grą udowodniło mi, że większość dzisiejszych produkcji oduczyła nas myśleć abstrakcyjnie. Hohokum uczy nas tego na nowo.

Czytaj dalej
Newsy

Zapewne większość z was kojarzy fajnie się zapowiadające Hohokum (PS4). Ga ukaże się za kilka dni, ale już teraz można posłuchać muzyki pochodzącej wprost z niej. Zapewniam, że warto.

Czytaj dalej

Cóż to za grafika? Loco Roco? Katamari? Nie, to jeszcze bardziej pokręcone Hohokum (PS4)! Jeśli interesuje Was cyfrowa przygoda w poznawaniu samego siebie i latające węże - znajdziecie tu niezbędne informacje i materiały.

Czytaj dalej

Zgraja dziwacznych bohaterów na wydłużającym się, latającym wężu - czyż nie jest to dokładny opis tego, czego zawsze szukaliście w grach wideo, ale Wasze marzenia ginęły w jakichś Call of Duty czy innych Battlefieldach? Teraz możecie się dowiedzieć, jak to cudo powstawało!

Czytaj dalej
Hohokum daje do myślenia - co oni brali? News 3
16.05.2014 11:19
Hohokum daje do myślenia - co oni brali?
Mateusz Greloch | PS3 | PS Vita | PS4 |

Hohokum (PS4), które zmierza na PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita pisaliśmy już sporo i pomimo wielu wpisów nadam nie wiemy czym do końca będzie ta produkcja. Najzabawniejsze jest to, że nawet podczas procesu tworzenia, sami twórcy tego nie wiedzieli. Jak jest teraz?

Czytaj dalej

Honeyslug przedstawiło światu nowe dzienniki deweloperskie, na których opisują skąd wzięła się koncepcja na tego typu rozgrywkę i stylistykę w Hohokum (PS4), które zmierza na PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Co ciekawe, sami twórcy przyznają, że przez długi czas nie wiedzieli, czym dokładnie będzie ich gra.

Czytaj dalej
Trofea
Złoto
rzadkie
13.2%
Hohokquick (Hohokumnavigus Furius)
Complete the videogame Hohokum in under 60 minutes.
Brąz
średnie
36.8%
Nutpopper's Regret (Popnutinus Minimus)
Equalize all the popnuts in the popnut tree.
Srebro
średnie
28.9%
Ragazzi del 99 (Gelatus purgutoria)
Pay a visit to the Ice Cream seller.
Srebro
średnie
42.1%
Nutpopper's Delight (Popnutinus Maxia)
Equalize all the popnuts in the popnut forest.
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED