Menu X
Menu X
PS3
Grand Theft Auto V
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.2
Twoja ocena
5
Producent: Rockstar North
Wydawca: Rockstar Games
Polski dystrybutor: Cenega Poland
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1-12
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.09.2013
Europa: 17.09.2013
Polska: 17.09.2013
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Online
2,080
Posiadaczy gry
32%
Średnia ukończenia
22
Ukończyło
20.5h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Grand Theft Auto V
149,- PLN
Recenzje

Najdroższa gra. Produkcja z największym budżetem marketingowym. Najlepiej oceniana gra tej generacji. Najbardziej rozbudowana produkcja Rockstar. Najbardziej dochodowy produkt elektronicznej rozgrywki jaką są gry. I kilka innych „najek” by się znalazło, które można spokojnie przykleić na pudełko z Grand Theft Auto V.

Czytaj dalej
Newsy

Podobała się Wam ścieżka dźwiękowa w Grand Theft Auto V (PS3)? Jeśli tak, to powinniście się zainteresować albumem The Music of Grand Theft Auto V, które do sprzedaży trafi na początku grudnia. I to w dwóch wydaniach.

Czytaj dalej

Rockstar z okazji Halloween daje entuzjastom sieciowych zmagań w Grand Theft Auto V (PS3) bonus w postaci podwójnej dawki kasy i punktów reputacji. Poza tym w Los Santos pojawi się wiele innych atrakcji i obniżek.

Czytaj dalej

Take-Two wczoraj podzieliło się ze światem najnowszymi wynikami finansowymi. To co nas najbardziej interesuje - czyli sprzedaż gier - oczywiście od razu znalazło się na ustach wielu ludzi. Grand Theft Auto V (PS3) sprzedaje się fantastycznie i ani myśli przestać.

Czytaj dalej

Napady miały być ważną częścią sieciowych zmagań Grand Theft Auto V (PS3), ale do tej pory mimo ciągłych aktualizacji wciąż są niedostępne. Nawet pomimo iż gra ma się pojawić w wersji na konsole nowej generacji już w listopadzie. Jest jednak nadzieja, że już niedługo będziemy mogli obrabowywać.

Czytaj dalej

Wiele rzeczy poszło nie tak z sieciowym rozszerzeniem do Grand Theft Auto V (PS3). Armie „glitcherów”, padające serwery, znikające postacie i dzielący się swym wirtualnym majątkiem rosyjscy multimiliarderzy. Rockstar Games nie ustaje na szczęście w swych trudach, aby dostarczyć nam jak najlepszy produkt, co udowadnia kolejne DLC wprowadzające do gry kilka nowych pukawek, wozów oraz tryb zabawy.

Czytaj dalej
Trofea
Platyna
rzadkie
4.1%
Los Santos Legend
Congratulations! You're Vinewood's biggest star!
Złoto
rzadkie
5.8%
Solid Gold, Baby!
Earn any 70 Gold Medals on Missions, Strangers and Freaks.
Złoto
rzadkie
9.4%
Career Criminal
Attain 100% Game Completion.
Srebro
średnie
21.7%
San Andreas Sightseer
Explore all of Los Santos and Blaine County
reklama

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL