Menu X
Menu X
PS4
Okami HD
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 12.12.2017
Europa: 12.12.2017
Polska: 12.12.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Okami HD
79,- PLN
Recenzje

Okami HD powraca kolejny raz, aby znowu spróbować zjednać sobie grono fanów. Poprzednie klapy finansowe nie zniechęciły Capcomu, aby dać grze jeszcze jedną szansę. My możemy być tylko wdzięczni i liczyć, że tym razem los będzie łaskawszy.

Czytaj dalej
Newsy

Okami HD przypomniało o sobie na nowych materiałach prezentujących rozgrywkę. To co dla wielu jednak jest ważniejsze, może się okazać, że wersja na PlayStation 4 będzie współdzielić trofea z PlayStation 3.

Czytaj dalej

Okami HD pokazało się na nowych zwiastunach prezentujących rozgrywkę odświeżonej gry. Oprócz tego możemy zerknąć też na wyjątkowe motywy dla naszego konta w PlayStation Network.

Czytaj dalej

Okami HD w wersji na PlayStation 4 zostało wczoraj oficjalnie potwierdzone. Poznaliśmy datę premiery i pierwsze szczegóły, a dzisiaj pora na zwiastun, galerię i edycję limitowaną.

Czytaj dalej

Okami HD na PlayStation 4 pojawi się jeszcze w tym roku - tak wskazują głosy z japońskiego czasopisma o grach. Poznaliśmy pierwsze szczegóły - rozdzielczość oraz cena zwykłej i limitowanej edycji.

Czytaj dalej

Okami HD na PS4 pojawiło się ostatnio w ramach przecieku. Oficjalnego potwierdzenia wciąż nie ma, ale gra została sklasyfikowana na odpowiedniej platformie w Korei.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL