Menu X
Menu X
PS4
Undertale
Ocena gry
Ocena PSSite
10

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Toby Fox
Wydawca: 8-4, Ltd.
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 15.08.2017
Europa: 15.08.2017
Polska: 15.08.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
4h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Undertale
63,- PLN
Recenzje

Undertale to dla mnie istny koszmar do zrecenzowania. Naprawdę trudno podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tej produkcji bez zdradzania istotnych elementów, których przytoczenie mogłoby zepsuć poznawanie jej na własnej skórze.

Czytaj dalej
Newsy

Ach, Trofea - sens grania dla wielu graczy, bo przecież w jakiś sposób musimy być nagradzani za marnowanie czasu przy konsoli. Undertale nawet na tym poletku ukazuje swoje rozbrajające poczucie humoru. Sprawdźcie co twórca przygotował dla posiadaczy PS4 i PS Vita.

Czytaj dalej

Undertale to niesamowity fenomen i przepiękna produkcja - nie dajcie się zwieźć jej niepozornemu wyglądowi nawiązującemu do ery 8-bitów. Ta opowieść przesiąknięta jest emocjonującą historią, absurdalnie śmiesznym poczuciem humoru i urokiem, którego na próżno szukać w innych grach.

Czytaj dalej

Undertale zadebiutuje na konsolach już w wakacje. Twórca opowiada o swojej grze i dzieli paroma informacjami na temat nowego wydania.

Czytaj dalej

Undertale to innowacyjna gra cRPG w oprawie retro, która dotychczas dostępna była jedynie na PC, gdzie zyskała sobie wielkie uznanie. Jako posiadacze PlayStation dostaniemy ją latem tego roku.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL