Menu X
Menu X
PS4
The Evil Within 2
Ocena gry
Ocena PSSite
9.0

Recenzja
Ocena społeczności
5.8
Twoja ocena
5
Producent: Tango Gameworks
Wydawca: Bethesda
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Akcja, Horror
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 13.10.2017
Europa: 13.10.2017
Polska: 13.10.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
The Evil Within 2
99,- PLN
289,- PLN
Recenzje

The Evil Within 2 to raczej jeden z ostatnich, jeśli nie ostatni przedstawiciel gatunku horrorów w kategorii AAA. I to właśnie dlatego warto dać tej grze szansę, chociaż powodów jest znacznie więcej.

Czytaj dalej
Newsy

The Evil Within 2 dołącza do grona gier, które otrzymały bezpłatną wersję próbną. Demo jest już dostępne w PS Store i tylko czeka na wypróbowanie.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 doczekało się w końcu wsparcia PlayStation 4 Pro w ramach najnowszej aktualizacji. Bethesda w międzyczasie podzieliło się szczegółami na temat omawianego wsparcia.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 otrzymało właśnie łatkę o numerku 1.02. Dzięki niemu gra otrzyma w końcu wsparcie PS4 Pro, a dodatkowo stanie się nieco lepsza dzięki poprawie błędów.

Czytaj dalej

Ten rok i obecna generacja konsol są wyjątkowo łaskawe jeśli chodzi o horrory. Użytkownicy konsol mogą liczyć na istny renesans gatunku i wiele bardzo udanych produkcji. Jeśli szukacie czegoś na podbicie dreszczyka emocji, to przedstawiamy Wam krótką listę w sam raz na przygnębiające wieczory.

Czytaj dalej

The Evil Within 2 wylądowało na półkach sklepowych bez obiecanego wsparcia PlayStation 4 Pro. To zawód dla wielu użytkowników, ale wychodzi na to, że Bethesda naprawia już swój błąd.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED