Menu X
Menu X
PS4
Wolfenstein 2: The New Colossus
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Machine Games
Wydawca: Bethesda
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 27.10.2017
Europa: 27.10.2017
Polska: 27.10.2017
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Wolfenstein 2: The New Colossus
289,- PLN
Newsy

Bethesda przyzwyczaiła nas do obecności polskiego dubbingu w swoich grach. Okazuje się jednak, że dwie najbliższe i największe premiery wydawcy będą pozbawione naszych rodzimych głosów. The Evil Within 2 i Wolfenstein 2: The New Colossus nie otrzymają polskiego dubbingu.

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus wygląda po prostu świetnie. Legenda gatunku powraca, aby jeszcze raz zarządzić na rynku i wszystko wskazuje na to, że będzie to iście stylowy powrót.

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus atakuje kolejnymi materiałami a gra z każdym zwiastunem prezentuje się coraz lepiej. Nowy zwiastun ma wszystko co najlepsze w grze. Nie brakuje w nim trochę fabuły, masy brutalnej akcji i elementów komediowych.

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus zbliża się do nas wielkimi krokami, więc wydawca nie traci czasu i przedstawia nowy materiał poświęcony grze. Ten ukazuje nam różne oblicza Stanów Zjednoczonych znajdujących się pod okupacją nazistów.

Czytaj dalej

Wolfenstein 2: The New Colossus doczekało się kolejnego klimatycznego materiału. Ten jak zwykle utrzymany jest w atmosferze propagandy i tym razem przedstawia superbohatera nazistów.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED