Menu X
Menu X
PS4
Fortnite
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.8
Twoja ocena
5
Producent: Epic Games
Wydawca: Gearbox Publishing
Wersja językowa: Polska Napisy
Gatunek: Tower Defense
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 25.07.2017
Europa: 25.07.2017
Polska: 25.07.2017
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Recenzje

Fortnite to kooperacyjna gra, w której musimy przetrwać w walce z zombie. Ale nie myślcie sobie, że to kolejny survival z otwartym światem i wytwarzaniem przedmiotów!

Czytaj dalej
Newsy

Fortnite zaprasza do wzięcia udziału w błyskawicznej rozgrywce. Musicie się faktycznie śpieszyć, bo nowy tryb dostępny jest przez ograniczony czas.

Czytaj dalej

Darmowe Fortnite jako droga do zostania milionerem? Żaden problem jeśli cieszycie się wystarczającą popularnością na kilku serwisach społecznościowych i dysponujecie odpowiednimi umiejętnościami w grze.

Czytaj dalej

Fortnite otrzymało dziś aktualizację, w której przygotowano nowy wątek fabularny w trybie Ratowania świata oraz dodatki do trybu Battle Royale - zaopatrzeniową lamę oraz zdalnie odpalane ładunki.

Czytaj dalej

Fortnite błyskawicznie stało się jedną z najpopularniejszych gier tej generacji. Wystarczyło dodanie trybu Battle Royale i rozpędzona niczym kula śnieżna gra zgarniała coraz większe zainteresowanie. Wczoraj został pobity dzięki niej kolejny rekord.

Czytaj dalej

Fortnite Battle Royale po odniesieniu spektakularnego sukcesu na PC i konsolach, trafi także na smartfony. Na początek iOS, potem Android. Nas interesuje jednak coś innego - wspólna gra między PC, PS4 i smartfonami.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL