Menu X
Menu X
PS4
Extinction
Ocena gry
Ocena PSSite
-

Brak recenzji
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: Iron Galaxy Studios
Wydawca: Maximum Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 10.04.2018
Europa: 10.04.2018
Polska: 10.04.2018
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Extinction
249,- PLN
Newsy

Znacie anime lub mangę "Attack on Titan"? Zamieńcie zdeformowanych tytanów na wielkie ogry, a będziecie mieli ogólne pojęcie o czym jest Extinction. Twórcy udostępnili nowy zwiastun, na którym opowiadają o swojej produkcji.

Czytaj dalej

Twórcy Extinction ujawnili datę premiery swojej gry oraz przedstawili edycję "Deluxe". Znamy też cenę poszczególnych wydań i zawartość dodatku dodawanego do zamówień przedpremierowych. Pozostaje nam tylko wyczekiwać dnia, w którym nadejdzie wyginięcie.

Czytaj dalej

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Czytaj dalej

Extinction to całkowicie nowa marka, która swoim pomysłem przypomina mangę Attack on Titan. Ludzkość mierzy się z widmem zagrożenia ze strony wielkich bestii i jedyną nadzieją na ratunek jest specjalnie wyszkolony żołnierz. Ten potrafi powalić gigantycznego przeciwnika poprzez zadanie śmiercionośnego ciosu w słaby punkt wroga.

Czytaj dalej

Extinction to zupełnie nowa marka od twórców Killer Instinct - twórcy tym razem dostarczą autorski projekt, gdzie ludzkość zmierzy się z zagrożenie ze strony olbrzymich bestii. Szykujcie się na dynamiczną i pełną akcji grę.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED