Menu X
Menu X
PS4
Dragon's Dogma: Dark Arisen
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 03.10.2017
Europa: 03.10.2017
Polska: 03.10.2017
  • PEGI 18
  • Wulgarny język
2
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
30h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Dragon's Dogma: Dark Arisen
99,- PLN
Recenzje

Dragon's Dogma to jeden z tych tytułów, który wymieniam zawsze, gdy ktoś pyta o najlepsze gry na PS3. Capcom nie tylko mnie zaskoczyło pięć lat temu, ale i zachwyciło. Na tyle, że kupowałem każdą dostępną wersję gry, by spędzić z nią kilkadziesiąt godzin. Tak było na PS3 z podstawką i Dark Arisen, tak było na PC, tak jest na PS4, gdzie zarwałem trzy noce z rzędu, mając odpalone Dragon's Dogma: Dark Arisen.

Czytaj dalej
Newsy

Dragon's Dogma: Dark Arisen za 49 zł, tańszy pad od Razera i inne promocje właśnie stały się dostępne w sklepach Euro AGD RTV. Niższe ceny obowiązują jednak wyłącznie do rana!

Czytaj dalej

Dragon's Dogma Dark Arisen ma pojawić się już jutro, a tymczasem dowiadujemy się, że wersja na PS4 wzbogacona będzie o funkcje obecne dotychczas tylko na PC. Ponadto, pojawiła się też nowa galeria.

Czytaj dalej

Dragon's Dogma Dark Arisen pojawi się w przyszłym miesiącu. Jeśli zamówimy remaster przed premierą, otrzymamy dynamiczny motyw. Dostępne jest wideo, które go prezentuje.

Czytaj dalej

Dragon's Dogma: Dark Arisen już niedługo powróci i będzie dostępne dla posiadaczy konsol obecnej generacji. Twórcy postanowili zaprezentować na nowym zwiastunie trzy klasy, które możemy wybrać podczas tworzenia naszego bohatera.

Czytaj dalej

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PlayStation 4 nie zaoferuje nowej jakości. Zarówno pod względem wyświetlanej liczby klatek, jak i samej grafiki. Capcom idzie na łatwiznę i szykuje szybki port.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL