Menu X
Menu X
PS4
Lawbreakers
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
8.0
Twoja ocena
5
Producent: Boss Key Productions
Wydawca: Boss Key Productions
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: FPS
Liczba graczy: 1-10
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 08.08.2017
Europa: 08.08.2017
Polska: 08.08.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
  • Wulgarny język
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Lawbreakers
125,- PLN
Recenzje

LawBreakers rewolucji nie czyni. Nie jest też żadnym konkurentem dla mistrzów gatunku. Ma jednak na siebie pomysł i nieco wyłamuje się z przyjętych dzisiaj trendów. Pytanie jednak, czy jest w stanie przyciągnąć na dłużej?

Czytaj dalej
Newsy

LawBreakers do końca tego roku ma oddać nam do dyspozycji wiele nowości. Część z nich zostaje wprowadzona przy nowej łatce. Dostajemy nową mapę, nowy tryb i poważne zmiany w balansie.

Czytaj dalej

LawBreakers zadebiutowało ponad miesiąc temu i niestety nie zdołało zebrać zadowalającej ilości graczy. Twórca gry, znany przede wszystkim z serii Gears of War oznajmił, że nie zatrzymuje to zespołu przed doskonaleniem gry.

Czytaj dalej

LawBreakers wprowadza pierwsze zmiany mające przygotować graczy na tryb rankingowy. Oprócz tego pojawi się też kilka nowości. Przed Wami zmiany wprowadzone przez aktualizację 1.3.

Czytaj dalej

LawBreakers jeszcze w tym roku doczeka się wiele nowej zawartości, która znacznie uatrakcyjni i tak już dobrą grę. Ostatnio dowiedzieliśmy się o istnieniu nadchodzącej zawartości, a teraz możemy się jej przyjrzeć.

Czytaj dalej

LawBreakers to świetna strzelanka, która nie cieszy się wielką popularnością. Mimo wszystko twórcy nie zamierzają porzucać swojego dzieła i tym samym zapowiadają wiele darmowych atrakcji - między innymi tryb rankingowy i nowa klasa!

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED