Menu X
Menu X
PS4
LEGO Marvel Super Heroes 2
Ocena gry
Ocena PSSite
8.0

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Traveller's Tales
Wydawca: Warner Bros. Interactive
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Polska Pełna
Gatunek: Platformowa, Platformer 3D
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.11.2017
Europa: 17.11.2017
Polska: 17.11.2017
  • PEGI 7
  • Przemoc
1
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
12h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
LEGO Marvel Super Heroes 2
249,- PLN
Recenzje

LEGO Marvel Super Heroes 2 zrywa z bazowaniem wyłącznie na ostatnich filmach Marvela i oddaje coś specjalnego również dla fanów komiksów. Do tego jest pełny polski dubbing, ale do wad jeszcze przejdę.

Czytaj dalej
Newsy

LEGO Marvel Super Heroes 2 ma za sobą pierwsze tygodnie na rynku i twórcy powoli szykują się na dodatki. Na pierwszy ogień pójdą Strażnicy Galaktyki.

Czytaj dalej

LEGO Marvel Super Heroes 2 przedstawia postacie i historie z wielu wymiarów komiksów Marvela... a jak wygląda fabuła gry z perspektywy kosmicznego psa z Rosji?

Czytaj dalej

LEGO Marvel Super Heroes 2 jest dostępne od zeszłego piątku, a teraz polski wydawca Cenega Polska wypuścił zwiastun przedstawiający rodzimy dubbing. Powtarzając słowa Star-Lorda - "To cowabunga na Kanga!".

Czytaj dalej

Premiera LEGO Marvel Super Heroes 2 już za ponad miesiąc. To, co na papierze zapowiada się jako wyjątkowo dobra gra dla fanów klockowego uniwersum Marvela, po wydaniu gry wzbogacane będzie tak jak poprzednie odsłony serii od Traveller's Tales nowymi dodatkami.

Czytaj dalej

LEGO Marvel Super Heroes 2 już niedługo pojawi się na rynku, więc wydawca publikuje nowy zwiastun. Ten ukazuje kolejne ikony Marvela i skupia się na przedstawicielach drużyny Inhumans.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2017 pssite.com, ALL RIGHTS RESERVED