Menu X
Menu X
PS4
Rogue Trooper Redux
Ocena gry
Ocena PSSite
5.0

Recenzja
Ocena społeczności
-
Twoja ocena
5
Producent: TickTock Games
Wydawca: Rebellion
Polski dystrybutor: Cenega
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: TPS
Liczba graczy: 1-4
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 17.10.2017
Europa: 17.10.2017
Polska: 17.10.2017
  • PEGI 16
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Rogue Trooper Redux
99,- PLN
Recenzje

W 2006 roku na rynku pojawiła się gra Rogue Trooper bazująca na popularnym komiksie wydawanym od 1981 roku. Wersje z PC i PS2 zostawiły po sobie bardzo pozytywne wrażenie, więc po 11 latach studio Rebellion postanowiło przypomnieć światu o jednej ze swoich ciekawszych gier, wydając ją w zremasterowanej wersji Redux.

Czytaj dalej
Newsy

Rogue Trooper Redux prezentuje swe wdzięki na nowym wideo. Zobaczcie jak odświeżona wersja wypada na tle oryginału sprzed ponad 10 lat!

Czytaj dalej

Rogue Trooper Redux będzie remasterem całkiem udanej gry z PlayStation 2 opartej na serii komiksów. Odnowiona gra została zaprezentowana na tegorocznym E3, dzięki czemu możemy sprawdzić jak prezentuje się nie tylko rozgrywka, ale również przerywniki filmowe.

Czytaj dalej

Rogue Trooper Redux to remaster kultowej gry wydanej na PlayStation 2 w 2006 roku. Dotychczas mogliśmy rzucić okiem na odnowiony model postaci, a teraz mamy pierwszy materiał z bezpośredniej rozgrywki.

Czytaj dalej

Rogue Trooper Redux to remaster cenionej gry wydanej w 2006 roku na PlayStation 2. W Sieci znalazło się nowe wideo, na którym twórcy omawiają komiksową postać. Jest to też pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć jak faktycznie prezentuje się odświeżony bohater.

Czytaj dalej

Rogue Trooper - klasyk, który w 2006 roku pojawił się na PlayStation 2 zostanie odświeżony na PlayStation 4. Za wersję Redux odpowiedzialne będzie studio Rebellion, które dostarczyło również oryginał.

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL