Menu X
Menu X
PS4
Yakuza Kiwami
Ocena gry
Ocena PSSite
8.5

Recenzja
Ocena społeczności
9.0
Twoja ocena
5
Producent: Yakuza Team
Wydawca: Deep Silver
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: RPG, Otwarty Świat
Liczba graczy: 1-2
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Premiery
Świat: 21.01.2017
Europa: 29.08.2017
Polska: 29.08.2017
  • PEGI 18
  • Przemoc
  • Wulgarny język
  • Hazard
4
Posiadaczy gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
22h
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Yakuza Kiwami
145,- PLN
Recenzje

Yakuza Kiwami pokazuje, jak powinno się odświeżać klasyki. Twórcy obiecali grę pod każdym względem lepszą niż oryginał, a my sprawdzamy, na ile udało im się to osiągnąć i czy warto dać szansę starej-nowej Yakuzie.

Czytaj dalej
Newsy

Yakuza Kiwami nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o oceny. Odświeżony klasyk spodobał się recenzentom i zgarnął wysokie noty. Teraz twórcy chwalą się opiniami i przedstawiają nowy zwiastun.

Czytaj dalej

Yakuza Kiwami debiutuje na rynku i otrzymuje zwiastun premierowy. Odpicowany remake pierwszej odsłony serii to jednak dopiero początek, bo w produkcji znajduje się już Yakuza Kiwami 2, która robi jeszcze większe wrażenie pod względem grafiki.

Czytaj dalej

Yakuza: Kiwami pozwoli na nowo przeżyć początek historii, która dała życie jednemu z najbardziej klimatycznych cyklów gier. Twórcy nie kryją inspiracji filmami i sami stawiają mocny nacisk na narrację fabularną swoich gier. Przedstawiamy Wam listę czterech filmów, które pomogą Wam jeszcze lepiej wsiąknąć w klimat yakuzy.

Czytaj dalej

Yakuza Kiwami otrzymało nowy zwiastun pełen wartkiej akcji i efektownych scen prosto z gry! Legenda powróci już za miesiąc w wydaniu piękniejszym niż kiedykolwiek, a wszystko to w dużo niższej cenie!

Czytaj dalej

Yakuza Kiwami zadebiutuje już niedługo na naszym rynku, więc twórcy przedstawiają bliżej jedną z największych nowości. Przygotujcie się na użeranie z upierdliwym i szalonym Majimą!

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL