Menu X
Menu X
PS4
Sundered
Ocena gry
Ocena PSSite
5.0

Recenzja
Ocena społeczności
5.0
Twoja ocena
5
Producent: Thunder Lotus Games
Wydawca: Thunder Lotus Games
Wersja językowa: Angielska Angielska
Gatunek: Akcja, Platformowa, Platformer 2D
Liczba graczy: 1
Kontroler ruchu: Nie
Obraz 3D: Nie
Dystrybucja cyfrowa: Tak
Premiery
Świat: 28.07.2017
Europa: 28.07.2017
Polska: 28.07.2017
  • PEGI 12
  • Przemoc
0
Posiadacz gry
0%
Średnia ukończenia
0
Ukończył
b/d
Czas ukończenia
b/d
Poziom trudności trofeów
Sundered
84,- PLN
Recenzje

Sundered miało rozpalić serce każdego fana metroidvanii. Mamy tu wszystko – piękne animacje twórców Jotuna, szybkie tempo akcji, złożone poziomy, liczne umiejętności… na pierwszy rzut oka gra roku! Ale tylko na pierwszy.

Czytaj dalej
Newsy

Sundered to gra z ręcznie malowaną grafiką, w której walczyć będziemy o przetrwanie i zachowanie zdrowego rozsądku. Gra co jakiś czas prezentowała się na krótkich materiałach, ale dzięki E3 możemy przyjrzeć się jej bliżej i wysłuchać komentarza twórców.

Czytaj dalej

Sundered to gra inspirowana, między innymi,  prozą Howarda Phillipsa Lovecrafta - ojca Cthulhu. Nowy zwiastun zdradza obecność kolejnej mitycznej istoty znanej z kart horrorów - Nyarlathotepa.

Czytaj dalej

Sundered wraz z premierą nowego zwiastuna pokazało nowe fragmenty rozgrywki. Dzisiaj rusza też zamknięta beta, ale ogranicza się jedynie do tych, którzy wsparli twórców podczas zbiórki.

Czytaj dalej

Sundered to niewielki, chociaż ciekawy tytuł. Jak się okazuje, jest on na tyle ciekawy, że wokół niego stworzyła się już społeczność fanów, którzy dorzucili twórcom sporo pieniędzy na dalsze prace nad grą. Dokładniej mówiąc, trzy razy więcej pieniędzy, niż deweloperzy potrzebowali. 

Czytaj dalej

Sundered to produkcja twórców bardzo udanej gry niezależnej Jotun, która jeszcze w tym roku ma trafić do sprzedaży. Jak się okazuje, deweloperom nie wystarczyło pieniędzy, więc tytuł ten trafił na serwis Kickstarter. 

Czytaj dalej

Bądźmy w kontakcie
COPYRIGHT © 2006-2018 PSSITE.COM, ALL RIGHTS RESERVED | PPE.PL