OUOUOUOUUU
...chimichimichimichimi...
Notki z kategorii: Wygryzam kALWę!

WG nie zniknęło! Przynajmniej nie na stałe. Zbliża się koniec roku, więc wracamy z przygotowanym podsumowaniem i zadajemy Wam najistotniejsze z pytań - w co gracie?

Czytaj dalej

Zapraszam do chwalenia się w co gracie. I pamiętajcie, że jeśli chodzi o kobiece postacie, to PlayStation ma tylko jedną królową i jest nią królowa grawitacji! 

Czytaj dalej

W co gracie? My bierzemy na celownik gry dziwne i inne. W dzisiejszym numerze przewidziane są zabawy grawitacją, dzieci chaosu i sianie kłamstw. Zapraszam do komentarzy i chwalenia się czymkolwiek macie ochotę!

Czytaj dalej

Masa gier, mało czasu, a my znowu pytamy - w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Dobra nuby, chwalcie się co u Was i w co obecnie gracie. U nas bieganie po Japonii i wyspie Wumpa, a także powrót do klimatycznego Arcadia Bay i paru innych dawno nieodwiedzanych miejsc!

Czytaj dalej

No to ten, koniec zabawy - chowamy ślimaki do kieszeni i gramy! Piszcie w co, bo nie wyczymiem!

Czytaj dalej

Standardowo - zapraszam i zachęcam do chwalenia się w co gracie.

Czytaj dalej

Cześć i czołem, ślimaki z rosołem! Zapraszam do chwalenia się w co gracie!

Czytaj dalej

Ouuu! Rozpoczynamy kolejne Weekendowe Granie - zapraszam wszystkich do chwalenia się w co obecnie gracie!

Czytaj dalej

Cześć! Znowu zapraszam Was do chwalenia się tym, w co obecnie gracie. Właźcie w komentarze i piszcie, jakie gry zaprzątają Wam głowę lub co macie na oku.

Czytaj dalej

Zapraszam do kolejnego numeru cyklu, w którym śmiało możecie dzielić się tym, w co obecnie gracie! Chwalcie się w komentarzach, jakie tytuły zaprzątają Wam głowę i co macie na celowniku.

Czytaj dalej

Witam Was ponownie po jednym tygodniu przerwy. Zapraszam Was do wszelkiego chwalenia się i pytam w co obecnie gracie?

Czytaj dalej

Witajcie zbłąkani podróżnicy internetowych autostrad! Wsiadajcie i opowiadajcie - co obecnie ogrywacie?

Czytaj dalej

Zapraszam do kolejnego odcinka WG! Chwalcie się, co u Was i jakie gry macie ostatnio na celowniku?

Czytaj dalej

Tak jak w tytule - depresja, rozpacz i halucynacje z niedożywienia trwają w najlepsze! Skrzydła kryzysu rzucają cień na niewinnych użytkowników, a nam nie pozostaje nic innego, jak pędzić szaleńczo przed siebie.

Czytaj dalej

Kolejne WG, które na PSSITE nie powinno się w ogóle pojawić. Czemu? A bo po odesłaniu do żniwiarza paruset brudnych i demonicznych pendejos postanowiłem odpocząć od PS3 i skupić się na innych platformach. Jednakże dla osób cierpliwych przygotowałem coś...coś niezwykłego. Kilka ukrytych wiadomości, których NIE znajdziecie, bo
1 - to będzie najdłuższe WG świata.
2 - tak je ukryłem, że nie i ch...

Czytaj dalej

Z racji limitu słów w "wprowadzeniu", nie będzie go w ogóle! Przywołując nick najwierniejszego i największego fana redaktora kALWy - swoisty GAME OVER!

Czytaj dalej

Co by tu w tym wstępie takiego...nie no. Nie mam pomysłu, więc wspomnę tylko, że w tym roku na salony wskoczył najlepszy slasher od czasów pierwszego Devil May Cry. Tak zajebiście dobry, że Dante leży i płacze w kącie, bo został zdegradowany z tronu. Umarł król, niech żyje królowa, bo oto od paru dni na tronie slasherów wszech czasów dumnie siedzi Bayonetta 2 i warto dodać, że cholernie zasłużenie.

Czytaj dalej

Zbliża się humunga dunga! Haloween też, więc macie taką a nie inną okładkę (nie dlatego, że nie miałem pomysłu) hej, hej, hej, Dobra, stop! Nie ma niebieskiego! I nie będzie! Pogódźcie się z tym! Nie lubił Was, więc i Wy nie lubcie jego! Zresztą i tak jestem lepszy, a ta zamiana wyjdzie Wam tylko na dobre!

Czytaj dalej

Zbliża się kolejny weekend będący dla wielu ostoją spokoju i odpoczynkiem od ciężkiej pracy, bądź szkoły jeśli jest się dzidzią jak Olson. Jednak we wszechświecie musi panować balans. Równowaga we wszystkich sferach życia jest rzeczą nadrzędną, do której powinna dążyć każda jednostka. Dlatego ja (bo kto inny?!), znany ze swojego marudzenia i narzekania, wkraczam do akcji w celu zrównoważenia pozytywnych emocji z weekendu.

Czytaj dalej

Strona